Czy Big Brother 2019 da radę w erze patostreamingu i sióstr …

Czy Big Brother 2019 da radę w erze patostreamingu i sióstr ...

Big Brother 2019 – emisja w TVN7 już od marca 2019. Pierwszy program będziemy mogli obejrzeć w niedzielę, 17.03.2019, na antenie TVN7. Uczestników programu będzie można oglądać codziennie w TV i ONLINE. Sprawdź, o której godzinie zaplanowano emisje oraz, gdzie dom Wielkiego Brata będzie można podglądać ONLINE [stream].

Big Brother 18+, Big Brother NON STOP. Stream live całą dobę – gdzie go oglądać?

Big Brother 2019 w TVN7

Grupa TVN reaktywuje program "Big Brother" po ponad 10 latach przerwy. Pierwsza edycja polskiego Big Brothera pojawiła się w telewizji TVN w 2001 roku. Program prowadzony był przez Martynę Wojciechowską oraz Grzegorza Miecugowa. W 2019 roku Big Brothera poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.

Pierwszy odcinek Big Brothera obejrzymy na antenie TVN7 w niedzielę, 17.03.2019, o godzinie 20.00

O której oglądać Big Brothera? [godziny emisji w TVN7]

Emisja programu Big Brother odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. O godz. 23:15 pokazywany będzie "Big Brother Extra" (materiały dodatkowe, które nie trafiły do głównego wydania). Będzie też można obejrzeć krótkie antenowe wejścia live, które potrwają kilka minut:

  • "Big Brother – Pobudka" (o godz. 9.50),
  • "Big Brother – Popołudnie" (o godz. 13.35)
  • "Big Brother – Podwieczorek" (o godz. 16.40).

Agnieszka i Maciej pojawili się w weekend na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o sobie.

(źródło: x-news, Dzień Dobry TVN)

Big Brother 18+ w player.pl

Dodatkowo losy uczestników będzie można śledzić w serwisie player.pl. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, w serwisie dostępny będzie podgląd na żywo wydarzeń z Domu Wielkiego Brata. Dostępne będą m.in. płatne transmisje live z domu Big Brothera. Jedną z opcji płatnego pakietu „BB Non Stop”, będzie dostęp do sekcji Big Brother 18+. Znajdą się tutaj najbardziej kontrowersyjne treści z domu Wielkiego Brata. Dostęp do materiałów wyświetlanych w TVN 7 na platformie player.pl będzie natomiast bezpłatny.

POLECAMY: Zobacz zdjęcia z pierwszej edycji Big Brothera


 TVN/Adam Chelstowski/FORUM

Big Brother od 17 marca w TVN7. Pamiętacie uczestników pierw…

Big Brother 2019 – ONLINE

Informacje na temat programu Big Brother można śledzić też na oficjalnej stronie programu (bigbrother.tvn.pl). Relacje pojawią się również na oficjalnym instagramowym profilu programu (instagram.com/bigbrother.tvn7/) oraz na Facebooku.

Big Brother 2019 – lista uczestników

Uczestników nowej odsłony Big Brothera będzie 15. Jakiś czas temu poznaliśmy dwóch kandydatów. W SMS-owym głosowaniu można decydować, kto zostanie pierwszym mieszkańcem domu Wielkiego Brata. Głosować można na Agnieszkę Raczyńską lub Macieja Borowicza. Agnieszka Raczyńska ma 26 lat, pochodzi ze Szczecina, ale mieszkała również w Londynie. Maciej Borowicz ma 31 lat, pochodzi z Poznania. Jest DJ-em, event managerem i instruktorem fitnessu.

Jak tylko poznamy pełną listę uczestników, zamieścimy ją w tym miejscu.

Kto zostanie 1. mieszkańcem domu Wielkiego Brata? Big Brother – TVN7 (Facebook)

https://www.instagram.com/p/Bu_FM-CogCq


Czytaj więcej…

Big Brother 2019 – ile trwa program i ile odcinków zostanie …

Premiera nowego "Big Brothera" wzbudza duże zainteresowanie telewidzów. Wiele osób zastanawia się, ile dni uczestnicy programu będą musieli spędzić w domu Wielkiego Brata lub ile trwa "Big Brother" 2019 i kiedy finał programu. Sprawdzamy …

Źródło: Radio ZET

Big Brother ONLINE 2019. [Big Brother 18+, STREAM w player.pl …

Big Brother TVN 7 – nowa edycja startuje 17 marca 2019. Program będzie można oglądać codziennie w TV (w sumie planowane jest po pięć wejść w ciągu dnia) i ONLINE. Zobacz, jacy są uczestnicy nowego programu Big Brother Polska. Gdzie można …

Źródło: Express Bydgoski

Czy Big Brother 2019 da radę w erze patostreamingu i sióstr …

Czy ktoś, kto marzy o tym, by zostać celebrytą, powinien dziś wziąć udział w nowej edycji Big Brothera, czy raczej otwierać własny kanał na YouTube – o tym rozmawiamy z Janem Zającem, psychologiem społecznym i szefem firmy badawczej Sotrender.

Źródło: Polska Times

"Big Brother 2019". Uczestnicy reality show. Program powraca na …

"BIG BROTHER", popularny program typu reality show, powraca po 18 latach od pierwszej emisji na antenę TVN7 i TVN! Premiera nowego "Big Brothera" już 17.03.2019 r.! Emisja kilka razy dziennie! Kto wystąpi w "Big Brotherze"? Kiedy i gdzie oglądać?

Źródło: Dziennik Bałtycki

Klątwa "Big Brothera"? Kilku uczestników reality show zmarło w …

Już w niedzielę 17 marca wraca Big Brother. Show wraca niemal dokładnie po 18 latach Pierwszy odcinek polskiej edycji "Big Brothera" został wyemitowany 3 marca 2001 roku. Jej uczestnicy z dnia na dzień stali się gwiazdami, o których dyskutowali wszyscy …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *