Czas na film: 8 zwiastunów z minionego tygodnia

Czas na film: 8 zwiastunów z minionego tygodnia

Jak co weekend zapraszamy was na przegląd najnowszych zwiastunów filmów i seriali, które z takich lub innych względów mogą was zainteresować. Drodzy benchmarkowcy, czas na film.

Na dobry początek – Toy Story 4, a więc najnowsza część przygód w świecie zabawek doskonale wykreowanym przez animatorów ze studia Pixar. Już 9 sierpnia w polskich salach kinowych będziemy mogli obserwować, jak Chudy z przyjaciółmi stara się odnaleźć pastereczkę Bo Peep. Jak dotąd żadna odsłona nie zawiodła, więc i tym razem powinno być dobrze – zwiastun pozwala w to wierzyć.

Kolejny trailer jest równie klimatyczny, choć jest to atmosfera zupełnie innego rodzaju. To bowiem trzeci rozdział historii niepokonanego zabójcy i jak zwykle reżyser Chad Stahelski szykuje nam kawał widowiskowego i najpewniej emocjonującego kina. Najnowszy film, w którym wystąpią Keanu Reeves, Halle Berry czy Laurence Fishburne, trafi na duże ekrany 17 maja.

Dwa tygodnie później na HBO zadebiutuje Deadwood – filmowa kontynuacja (popularnego w minionej dekadzie) serialu o tytułowej osadzie na Dzikim Zachodzie. Reżyserem westernu jest Daniel Minahan, autorem scenariusza zaś David Milch. Trailer daje nadzieję na to, że duet ten spisze się na medal.

W tym tygodniu zwiastuna dorobił się też film Lucy in the Sky – dramat science fiction z Natalie Portman w roli tytułowej Lucy – astronautki powracającej na Ziemię po długiej misji kosmicznej, która całkowicie zmieniła jej podejście do świata i do życia. Zapowiada się wyśmienicie, szczególnie, że reżyserem jest Noah Hawley (w którego dorobku znajdują się między innymi seriale Fargo i Kości).

Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej lubianych seriali w katalogu Netflix i prawdopodobnie nikomu nie trzeba go przedstawiać. Dlatego też nie będziemy przedłużać, tylko dodamy, że trzeci sezon Stranger Things zadebiutuje w sieci 4 lipca…

Wcześniej, bo już w kwietniu do biblioteki Netflix trafi Black Summer – mroczny horror, którego akcja toczy się w pierwszych dniach zombikalipsy. Poznamy w nim Rose (w tej roli Jaime King), która robi co w jej mocy, by odnaleźć zaginioną córkę. Trzeba przyznać, że potencjał jest niemały – zresztą sami zobaczcie:

Nasza planeta z kolei może być wyśmienitą propozycją dla osób, które zachwycają się pięknem natury. Cudowne miejsca od dżungli po głębiny wraz z ich mieszkańcami będziemy mogli podziwiać w rozdzielczości 4K i niejednokrotnie w slow motion. O tym, co widzimy, opowie zaś jedyny w swoim rodzaju sir David Attenborough. Premiera serialu odbędzie się 5 kwietnia.

A kończymy wyczekiwanym od miesięcy zwiastunem produkcji, która może być najgorętszą tegoroczną premierą. W swoim dziewiątym filmie Quentin Tarantino zaprasza nas do Los Angeles z końcówki siódmej dekady minionego stulecia i przedstawia opowieść o zmieniającej się branży filmowej w klimacie, któremu bardzo blisko ma być do Pulp Fiction. Na ekranach zobaczymy między innymi Brada Pitta, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie – premiera 26 lipca.

Źródło: inf. własna


Czytaj więcej…

Czas na film: 8 zwiastunów z minionego tygodnia

benchmark to jeden z najstarszych i największych serwisów technologicznych w Polsce. Redakcja mieści się w Poznaniu, niemniej współpracujemy z dziennikarzami i entuzjastami komputerów z całego kraju. Wygenerowano: 24 marca 2019 roku. Redakcja …

Źródło: benchmark.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *