Czadoman prosi o pomoc! Cała branża disco polo jednoczy się m.in …

Czadoman prosi o pomoc! Cała branża disco polo jednoczy się m.in ...

Kim jest Paweł Dudek – Czadoman z "Tańca z gwiazdami 9"? Z kim był w parze w programie Polsatu? Podajemy informacje o uczestniku telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami 9" – Czadomanie: Instagram, żona, koncerty, wiek. 

Czadoman w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczył w parze z Weliriją Żurawlewą. Ich rywalami byli m.in. Tamara Gonzalez-PereaJoanna Mazur, Justyna Żyła, Mariusz WęgłowskiDominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" DziałowySebastian Stankiewicz, Jakub KucnerDaniel KuczajAnna Jagodzińska.

» „Taniec z gwiazdami”: Kto z kim zatańczy? Znamy wszystkie 12 par [LISTA PAR, DATA PREMIERY]

Czadoman, a właściwie Paweł Dudek, to wokalista, który na co dzień śpiewa piosenki utrzymane w estetyce disco-polo. Jego najbardziej znanym hitem jest "Ruda tańczy jak szalona". Czadoman zaczynał od występów w zespole rockowym.

Paweł Dudek od 2013 śpiewa i występuje pod pseudonimem Czadoman. Ta nazwa ma nawiązywać m.in. do filmów z superbohateriami – Batman i Spiderman. Czadoman na scenie wyróżnia się niezwykłym, wielokolorowym strojem, który przywołuje skojarzenia m.in. z ubiorem bohaterów filmów fantasy. 

Na Instagramie Czadoman zgromadził ponad 65 tys. fanów. Daty koncertów Czadomana można sprawdzić na Facebooku wokalisty. Paweł Dudek – Czadoman – urodził się 8 lutego 1986 roku. Ma 33 lata. 

» Mariusz Węgłowski: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [WIEK, WZROST, ZAWÓD, ŻONA, DZIECI]

RadioZET.pl/PZ


Czytaj więcej…

Paweł "Czadoman" Dudek: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami …

Czadoman w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczył w parze z Weliriją Żurawlewą. Ich rywalami byli m.in. Tamara Gonzalez-Perea, Joanna Mazur, Justyna Żyła, Mariusz Węgłowski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Tomasz "Gimper" Działowy, Sebastian Stankiewicz, …

Źródło: Radio ZET

Czadoman błaga o pomoc. Jego los spoczywa w waszych rękach

Czadoman to bez wątpienia jeden z ulubionych wykonawców disco polo. Jego utwory są obowiązkowe na każdym weselu czy dużej imprezie w gronie znajomych. Teraz jednak los sympatycznego mężczyzny jest bardzo niepewny. Zdesperowany prosi …

Źródło: Pikio.pl

Czadoman prosi o pomoc! Cała branża disco polo jednoczy się m.in …

To apel do wszystkich fanów Czadomana oraz fanów muzyki disco polo. Jeszcze przed rozpoczęciem Tańca z Gwiazdami o głosy apelował legendarny Marcin Miller z zespołu Boys, który jest wielkim przyjacielem Czadomana. My trzymamy kciuki za Pawła …

Źródło: Disco-Polo.info

Taniec z gwiazdami 9: Kto odpadł w trzecim odcinku?

Zgodnie z typowaniami internautów i oceną trzyosobowego jury, do kolejnego odcinka nie przeszli Czadoman i Walerija Żurawlewa. Pomimo dobrych not (20 punktów) i gromkich braw w studiu, para dostała najmniejsze wsparcie od telewidzów.

Źródło: Jastrząb Post

Taniec z Gwiazdami 2019 Kto odpadł w 3 odcinku? Sprawdź i …

"Taniec z Gwiazdami" opuścił Czadoman, czyli Paweł Dudek, a wraz z nim żona Jana Klimenta, piękna Lenka. Piosenkarz disco polo nie zdobył wystarczającej sympatii widzów, bo niezłe oceny od jury miał – dostał w sumie 20 punktów. Dla porównania, jury …

Źródło: Gala.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *