Córki Roberta Brylewskiego: "Póki nie skończy się proces, nie …

Córki Roberta Brylewskiego: "Póki nie skończy się proces, nie ...

Robert Brylewski

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express
Robert Brylewski

Sara (33 l.) i Ewa (29 l.) Brylewskie gościły w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadały o swoim ojcu Robercie Brylewskim (+57 l.), muzyku, który 4 czerwca zmarł na skutek oprażeń, których doznał po napadzie w jego mieszkaniu na warszawskiej Pradze. Córki legendy polskiego rocka, są oskarżycielami posiłkowymi na procesie sprawcy.

Robert Brylewski został pobity 28 stycznia 2018 roku w kamienicy na Targowej w Warszawie. Napastnikiem okazał się Tomasz J., który był przekonany, że w mieszkaniu jest jego matka i coś jej grozi. Gdy zadzwonił noca do drzwi otworzył mu muzyk, który został przez niego zaatakowany. Lider Brygada Kryzys doznał uraz głowy, który doprowadził do powstania krwiaka podtwardówkowego mózgu. Gdy wydawało się, że operację czaszki się udała i Brylewski dochodzi do siebie w domu, muzyk ponownie trafił do szpitala, gdzie zapadł w śpiączkę i zmarł 4 czerwca.

Obecnie trwa proces mężczyzny, który zaatakował Roberta Brylewskiego. Najbliższa rozprawa zaplanowana jest na wrzesień. Córki muzyka bywają w sądzie, gdzie są oskarżycielkami posiłkowymi.

Ewa Brylewska zradziła szczegóły napadu. – Miał jakieś urojenia, myślał, że ratuje swoją matkę, a niestety zaatakował naszego ojca – powiedziała o Tomaszu J. Powiedziała także, że w chwili napadu był najprawdopodobniej pod pływem narkotyków i alkoholu.

– Póki nie skończy się proces, nie będziemy miały szansy na przeżycie spokojnie żałoby – mówiły siostry Brylewskie w studiu „Dzień Dobry TVN”. Ewa i Sara to córki Brylewskiego i pół-Ghanki Vivian Quarcoo, wokalistki działającej w zespołach Izrael, Brygada Kryzys..


Czytaj więcej…

Córki Roberta Brylewskiego: "Póki nie skończy się proces, nie …

4 czerwca 2019 przypada pierwsza rocznica śmierci Roberta Brylewskiego. Brylewski został pobity w swoim mieszkaniu na warszawskiej Pradze. Doznał poważnych urazów, które doprowadziły do jego śmierci. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy córki …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Córki Brylewskiego: Póki nie skończy się proces, nie przeżyjemy …

Gdy wydawało się, że operację czaszki się udała i Brylewski dochodzi do siebie w domu, muzyk ponownie trafił do szpitala, gdzie zapadł w śpiączkę i zmarł 4 czerwca. Obecnie trwa proces mężczyzny, który zaatakował Roberta Brylewskiego. Najbliższa …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *