Córki Piotra Rubika: Helenka i Alicja zaśpiewały piosenkę dla …

Córki Piotra Rubika: Helenka i Alicja zaśpiewały piosenkę dla ...
Magda Gessler. / foto: Instagram
Magda Gessler. / foto: Instagram

Prezenty ślubne potrafią naprawdę zaskoczyć. Przekonali się o tym państwo młodzi, którzy wyprawiali swoje wesele w Piekarach Śląskich w rezydencji Luxury Hotel. W pewnym momencie na salę wkroczyła znana restauratorka Magda Gessler. Jak sobie poradziła na parkiecie?

Spotkaliśmy się już z różnymi nietypowymi prezentami podczas ślubu. Wynajmuje się na przykład iluzjonistów czy znanych artystów muzycznych, by uświetnili państwu młodym uroczystość swoim występem.

Tym razem pomysłodawcy oryginalnych prezentów poszli o krok dalej i wynajęli Magdę Gessler. Znana w całej Polsce restauratorka wkroczyła niespodziewanie na parkiet i porwała do tańca pana młodego.

Jak zaprezentowała się na parkiecie gwiazda TVN? Cóż, moglibyśmy sparafrazować słowa pewnej piosenki i napisać, że „tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi”.

Nie ulega jednak wątpliwości, że państwo młodzi zapamiętają ten prezent do końca życia. W sieci pojawiło się sporo komentarzy entuzjastycznie odnoszących się do sprawy. Zachwycone były szczególnie kobiety, które nie ukrywają, że chciałby taką niespodziankę na swoim przyjęciu weselnym.

Rezydencja, w której odbyła się uroczystość weselna, udostępniła krótki film z nagraniem.


Czytaj więcej…

Córki Rubika wystąpiły dla mamy w "DD TVN". Nic dziwnego, że …

Do studia "Dzień dobry TVN" Piotr Rubik przyszedł ze swoją rodziną. Z okazji Dnia Matki Helenka i Alicja, córki muzyka, zaśpiewały dla Agaty Rubik fragment utworu "Otulanka". Córki Piotra Rubika wykonały dla mamy utwór. Screen / dziendobry.tvn.pl.

Źródło: Plotek.pl

Magda Gessler do wynajęcia jako prezent. Gwiazda TVN wkracza …

Prezenty ślubne potrafią naprawdę zaskoczyć. Przekonali się o tym państwo młodzi, którzy wyprawiali swoje wesele w Piekarach Śląskich w rezydencji Luxury Hotel. W pewnym momencie na salę wkroczyła znana restauratorka Magda Gessler. Jak sobie …

Źródło: Najwyższy Czas!

Córki Piotra Rubika: Helenka i Alicja zaśpiewały piosenkę dla …

Na rynku pojawiła się nowa płyta Piotra Rubika zatytułowana "Ze śpiewnika Piotra Rubika. Piosenki dla dzieci". Muzyka zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak wyglądała praca nad albumem. Do studia Piotr Rubik przyszedł ze swoją rodziną.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *