Córka Pawła Kukiza przeszła przeszczep nerki. Polityk podziękował …

Paweł Kukiz prosił o modlitwę. Hania Kukiz przeszła w nocy operację

Rodzina Pawła Kukiza przeszła trudne chwile. Córka polityka, nastoletnia Hania Kukiz była operowana. W nocy z piątku na sobotę przeszła przeszczep nerki – dowiadujemy się z wpisu, który pojawił się na profilu Pawła Kukiza na Facebooku. Polityk …

Źródło: o2

Córka Pawła Kukiza przeszła poważną operację

Pod koniec marca o trudnej sytuacji zdrowotnej córki Pawła Kukiza usłyszała cała Polska. Hania Kukiz przeszła dwie nieudane operacje przeszczepu nerki. Wczoraj przeszła kolejną. Polityk w osobistym wpisie apelował o modlitwę w intencji swojej pociechy.

Źródło: VIVA!

Paweł Kukiz dziękuje za wsparcie: jego córka przeszła trzeci …

Córka Pawła Kukiza – Hania Kukiz przeszła operację przeszczepu nerki. Poseł i muzyk poprosił w piątek o modlitwę za udaną operację i szybki powrót do zdrowia córki. Wszystko wskazuje na to, że operacja się udała. Co dokładnie napisał Paweł Kukiz?

Źródło: KOBIETA.PL (komunikaty prasowe)

Córka Pawła Kukiza przeszła przeszczep nerki. Polityk podziękował …

W nocy Kukiz edytował wpis, dodając do niego aktualne informacje o stanie zdrowia nastolatki. „Hania zoperowana. Wszystko – nie zapeszając – w porządku. Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie a Zespołowi Medycznemu… za wszystko” – przekazał.

Źródło: Wprost.pl

Paweł Kukiz prosi o modlitwę za córkę

Kilka godzin później, Kukiz poinformował, że operacja zakończyła się sukcesem. "Hania zoperowana. Wszystko – nie zapeszając – w porządku. Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie a Zespołowi operującemu…. za wszystko ❤ ❤ ❤ " – napisał polityk.

Źródło: Do Rzeczy

"Dziękuję Wam za wsparcie a Zespołowi Medycznemu… za …

—napisał w piątek wieczorem na Facebooku Paweł Kukiz. Poinformował też, że jego córka będzie operowana. Wpis polityka wywołał natychmiastową re reakcję internautów, którzy pospieszyli ze wsparciem i zapewnili o pamięci i modlitwie. W nocy Kukiz …

Źródło: wPolityce.pl

Córka Pawła Kukiza przeszła poważną operację. Polityk prosił o …

"Tata jest nadopiekuńczy, ma twarde zasady. Musi wiedzieć, z kim jesteśmy i o której wrócimy do domu" – opowiadały w jednym z wydań programu "Dzień Dobry TVN". Reklama. Nic dziwnego. Druga córka, czyli Hania, od lat ma poważne problemy z nerkami.

Źródło: Dziennik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *