Córka Pawła Kukiza przeszła poważną operację. Polityk prosił o …

Córka Pawła Kukiza przeszła poważną operację. Polityk prosił o …

Córka lidera Kukiz'15 przeszła trzecią transplantację nerki. Ojciec Hanny prosił wszystkich o modlitwę. Po przeszczepie poinformował, jak czuje się dziewczyna. Paweł Kukiz ma trzy córki – Julię, Hanię i Polę. "Tata jest nadopiekuńczy, ma twarde zasady.

Źródło: Dziennik.pl

Paweł Kukiz prosi o modlitwę za córkę

"Przyjaciele, bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki Hani – o udaną operację, która czeka ją dziś w nocy i o jej szybki powrót do zdrowia" – napisał wczoraj Paweł Kukiz na Facebooku. Wpis polityka wywołał wiele pozytywnych komentarzy.

Źródło: Do Rzeczy

Córka Pawła Kukiza przeszła przeszczep nerki. Polityk podziękował …

W nocy Kukiz edytował wpis, dodając do niego aktualne informacje o stanie zdrowia nastolatki. „Hania zoperowana. Wszystko – nie zapeszając – w porządku. Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie a Zespołowi Medycznemu… za wszystko” – przekazał.

Źródło: Wprost.pl

Córka Pawła Kukiza przeszła poważną operację

Pod koniec marca o trudnej sytuacji zdrowotnej córki Pawła Kukiza usłyszała cała Polska. Hania Kukiz przeszła dwie nieudane operacje przeszczepu nerki. Wczoraj przeszła kolejną. Polityk w osobistym wpisie apelował o modlitwę w intencji swojej pociechy.

Źródło: VIVA!

Hanna Kukiz przeszła poważną operację. Paweł Kukiz zaapelował …

Paweł Kukiz ma trzy wspaniałe córki, na które zawsze może liczyć. Polityk bardzo troszczy się o Julię, Hannę i Polę. "Tata jest nadopiekuńczy, ma twarde zasady. Musi wiedzieć, z kim jesteśmy i o której wrócimy do domu" – opowiadały swego czasu w "Dzień …

Źródło: pomponik.pl

Paweł Kukiz prosił o modlitwę. Chodzi o zdrowie jego córki

Paweł Kukiz prosi o modlitwę w intencji swojej córki. 18-letnia Hanna przeszła operację przeszczepu nerki. Polityk poinformował, że zabieg już się zakończył i wygląda na to, że wszystko jest w porządku.

Źródło: naTemat

"Dziękuję Wam za wsparcie a Zespołowi Medycznemu… za …

—napisał w piątek wieczorem na Facebooku Paweł Kukiz. Poinformował też, że jego córka będzie operowana. Wpis polityka wywołał natychmiastową re reakcję internautów, którzy pospieszyli ze wsparciem i zapewnili o pamięci i modlitwie. W nocy Kukiz …

Źródło: wPolityce.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *