Córka Pauliny Młynarskiej WZIĘŁA ŚLUB Z KOBIETĄ? (FOTO)

Paulina Młynarska komentuje ślub córki: "Życzę szczęścia"

W sierpniu, gdy ulicami Płocka przeszedł Marsz Równości, nie zabrakło kontrmanifestacji, w których wzięły udział osoby zachowujące się agresywnie i skandalicznie. Paulina Młynarska zabrała wówczas głos w tej sprawie, stając po stronie środowisk LGBT+:.

Źródło: Wirtualna Polska

Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą?

"Podobnie jak jej matka – Paulina, dziewczyna skupia się na działalności artystycznej i nie śpieszno jej do show-biznesu. Alicja nie afiszowała się też ze swoim ślubem. Dodała jedynie zdjęcie w swojej relacji na Instagramie. Okazało się, że poślubiła kobietę.

Źródło: pomponik.pl

Kim jest córka Młynarskiej, która wzięła ślub z kobietą?

Córka Pauliny Młynarskiej w miniony weekend wzięła ślub. O tym ważnym wydarzeniu Alicja poinformowała, dodając zdjęcie w swojej relacji na Instagram Stories. Wybranką jej serca została kobieta, której również na sercu leży dobro naszej planety.

Źródło: Super Express

Córka Pauliny Młynarskiej WZIĘŁA ŚLUB Z KOBIETĄ? (FOTO)

Alicja Nauman to córka Pauliny Młynarskiej z pierwszego małżeństwa. Podobnie jak mama, jest utalentowana artystycznie i angażuje się w happeningi polityczne. Choć Alicja raczej stroni od show biznesu, kilka razy zdarzyło jej się zapozować z mamą na …

Źródło: Pudelek

Alicja Nauman wzięła ślub

Alicja, to dziecko z pierwszego małżeństwa Pauliny Młynarskiej. W dzieciństwie mieszkała w Warszawie. Ze stolicy wyprowadziła się w czasie studiów – wówczas przeniosła się do Krakowa. Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolne chwile spędza …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *