Conrado Moreno grozi: "Wjadę dzisiaj na skuterze. Właściciel jest …

Conrado Moreno grozi: "Wjadę dzisiaj na skuterze. Właściciel jest ...

Europa da się lubić - jak wyglądają gwiazdy show?

Conrado Moreno, Kevin Aiston, Steffen Möller, Elizabeth Duda. Kto z nas nie pamięta tych sympatycznych uczestników rozrywkowego programu "Europa da się lubić". Emitowane w latach 2003-2008 show co tydzień gromadziło miliony widzów przed telewizorami. Nie piszemy o tym bez powodu! TVP ogłosiło powrót tego programu! Premiera jednego z trzech odcinków odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Jak zmienili się uczestnicy "Europa da się lubić"? Tylko spójrzcie! 

1

/

7

Monika Zamachowska jak kiedyś wyglądała

EastNews

Jak wyglądają uczestnicy "Europa da się lubić"?

Program 15 lat temu prowadziła Monika Zamachowska. Dziennikarka nadal jest związana z Telewizją Polską. Monika jest jedną z prowadzących program "Pytanie na Śniadanie". Teraz po raz kolejny zobaczymy ją w show "Europa da się lubić". Monika Zamachowska porozmawia ze swoimi gośćmi między innymi na temat zmian, które zaszły w Polsce od momentu wejścia do Unii Europejskiej. 

Zobacz także: "Europa da się lubić" wraca na antenę TVP! Premiera nowej edycji już za kilka tygodni 

2

/

7

Europa da się lubić - jak wyglądają gwiazdy show?

EastNews

Najpopularniejszy strażak w naszym kraju? Zdecydowanie Kevin Aiston! Anglik, który od 1991 roku mieszka w Polsce, po emisji "Europa da się lubić" prowadził m.in. codzienny program "Kevin sam w Polsce" w Polskim Radiu. Kevin przez kilka lat był jeszcze związany z telewizją, ale obecnie zajmuje się gotowaniem. Oprócz tego Aiston zrezygnował z kariery strażaka i pracuje jako ochroniarz w jednej z warszawskich firm.

3

/

7

Vito Casetti - Europa da się lubić

EastNews

Vito Casetti nie zniknął z show-biznesu. Po programie związał się m.in. ze stacją TVN. Od 2018 roku Włoch pracuje w branży beauty. Czym dokładnie się zajmuje? 

Jestem marketingowcem już od 26 lat. Telewizja to bardzo pozytywny przypadek po drodze. Często pytali mnie, czy jestem dziennikarzem, czy kończyłem filmówkę? Nie. Zero. Po prostu bardzo lubiłem telewizję i telewizja bardzo mnie lubi, lubiła – powiedział w "Nocnej Wymiany Myśli" Roberta Wyrostkiewicza.

4

/

7

Europa da się lubić - jak wyglądają gwiazdy show?

EastNews

Steffen Möller to nie tylko jeden z bohaterów "Europa da się lubić", ale i aktor "M jak miłość". Uczestnik show TVP2 wcielił się w serialu w postać przyjaciela Marka Mostowiaka, z którym prowadził bar. Steffen po programie napisał kilka książek w języku polskim i niemieckim. Obecnie znów pracuje nad nowym dziełem! 

Przepraszam, że obecnie jest tak mało występów, ale pracuję intensywnie nad nową książką o polsko-niemieckich parach, która ma się ukazać w sierpniu 2019 – napisał Steffen. 

5

/

7

Europa da się lubić - jak wyglądają gwiazdy show?

EastNews

Conrado Moreno z programem "Europa da się lubić" był związany od samego początku. Po zakończeniu show TVP2 próbował wygrać Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Wziął także udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Dziś Conrado zajmuje się pisaniem wierszy i prowadzeniem imprez. W 2010 roku napisał książkę pt. "Mój Madryt".

6

/

7

Europa da się lubić - jak wyglądają gwiazdy show?

EastNews/instagram

Elisabeth Duda w programie prowadzonym przez Monikę Zamachowską występowała przez 5 lat! Francuzka wystąpiła również w "Tańcu z Gwiazdami", a także jest autorką dwóch książek. Duda mieszka obecnie we Francji, gdzie zajmuje się aktorstwem, które od zawsze było jej wielką pasją.

7

/

7

Europa da się lubić - jak wyglądają gwiazdy show?

EastNews

Włochy reprezentował Paolo Cozza, który od 1995 roku mieszka w Polsce! Po programie Paulo, tak jak Conrado Moreno i Elisabeth Duda, próbował sił w "Tańcu z Gwiazdami". Jednak nie udało mu się wywalczyć Kryształowej Kuli. Włoch wydał również książkę pt. "Włoska kuchnia na polskim stole". Obecnie jest jednym z jurorów w show "All together now" w telewizji Polsat.

 


Czytaj więcej…

„Europa da się lubić”. Conrado Moreno: Wjadę dziś na skuterze …

Na antenie TVP2 wyemitowany dziś został pierwszy odcinek „Europa da się lubić – 15 lat później”. Program przed telewizorami gromadził miliony widzów. Jeszcze przed emisją Conrado Moreno zapowiadał, że ponownie ma zamiar wjechać do studia na…

Źródło: Wprost.pl

"Europa da się lubić" powróciła w odświeżonej wersji. Fanom …

Zaskoczeniem był Conrado Moreno, który – podobnie jak kiedyś – wjechał do studia na skuterze. Podczas poprzedniego wjazdu, tego sprzed 12 lat, Hiszpan nie wyhamował i wpadł w publiczność. "K***a, przepraszam, jesteście cali?!" – pytał wówczas.

Źródło: Plejada.pl

"Europa da się lubić". Conarado Moreno znów wjechał na skuterze …

Na życie Conrado Moreno bardzo duży wpływ miała wpadka, którą przed laty zaliczył w programie – wjechał na skuterze w widownię. Do tej pory widzowie pamiętają to zdarzenie i kiedy teraz proszą go o zdjęcie pytają go: "Czy wszyscy są cali?". Ponadto ma …

Źródło: Plotek.pl

Conrado Moreno grozi: "Wjadę dzisiaj na skuterze. Właściciel jest …

Podążając za modą na wznawianie formatów z przeszłości, w sobotę TVP2 przywróci na swoją antenę Europa da się lubić. Show, które jest odpowiedzialne za wypromowanie takich celebrytów, jak Stefan Mueller, Kevin Aiston czy Conrado Moreno, ma …

Źródło: Pudelek

"Europa da się lubić" powraca! Jak zmienili się bohaterowie show …

Conrado Moreno, Kevin Aiston, Steffen Möller, Elizabeth Duda. Kto z nas nie pamięta tych sympatycznych uczestników rozrywkowego programu "Europa da się lubić". Emitowane w latach 2003-2008 show co tydzień gromadziło miliony widzów przed …

Źródło: Party.pl

"Europa da się lubić – 15 lat później". Zamachowska zmieniła …

nadal prowadzi Monika Zamachowska (11 lat temu Richardson), a gośćmi są przedstawiciele krajów europejskich – znani z pierwszej wersji Brytyjczyk Kevin Aiston, Hiszpan Conrado Moreno, Włoch Paolo Cozza, Grek Theo Wafidis oraz Ola Niezwiestna ze …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *