Coachella 2019: Gdzie i kiedy oglądać transmisję online?

Coachella 2019: Gdzie i kiedy oglądać transmisję online?

Rusza Coachella 2019. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy mają zamiar śledzić kalifornijskie święto muzyki w internecie. Zgodę na transmisję swojego koncertu na żywo wyraziło już ponad 50 wykonawców, w tym takie gwiazdy line-upu, jak piosenkarki Ariana Grande (poniedziałek, godz. 7:30 rano polskiego czasu) i Billie Eilish (sobota), didżej i producent DJ Snake (piątek), zespół The 1975 (piątek) oraz raperzy Wiz Khalifa (sobota) i YG (niedziela).

Live streamy z koncertów na festiwalu Coachella 2019 w dniach 12-14 oraz 19-21 kwietnia można oglądać na oficjalnym kanale wydarzenia w serwisie internetowym YouTube. Internauci mają tym razem możliwość wyboru jednego z czterech pasm, a także obejrzenia minionych występów oraz materiałów zza kulis.

SPRAWDŹ TEŻ: Open’er Festival 2019 – gwiazdy, wykonawcy, line-up. Sprawdź, kto wystąpi!


Czytaj więcej…

Coachella 2019: Gdzie i kiedy oglądać transmisję online?

Już 12 kwietnia rozpoczyna się kolejna edycja największego festiwalu, Coachella Festival! Co roku fani muzycznego święta zbierają się w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado, aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Podobnie jak w ubiegłych …

Źródło: RMF FM

Coachella 2019: Oglądaj koncerty gwiazd na żywo [TRANSMISJA ONLINE]

Coachella słynie nie tylko z muzyki, ale też z tego, że jest jednym z najbardziej stylowych festiwali muzycznych. To idealne miejsce dla miłośników mody. Coachella Valley Music and Arts Festival odbywa się od 1999 roku w Empire Polo Club w Kalifornii.

Źródło: Interia

Coachella 2019: transmisja online na żywo. Gdzie i kiedy oglądać koncerty gwiazd?

Rusza Coachella 2019. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy mają zamiar śledzić kalifornijskie święto muzyki w internecie. Zgodę na transmisję swojego koncertu na żywo wyraziło już ponad 50 wykonawców, w tym takie gwiazdy line-upu, jak …

Źródło: Gala.pl

Coachella, czyli najbardziej stylowy festiwal

Coachella, którego tegoroczną gwiazdą ma być Ariana Grande, to nie tylko święto muzyki. Kalifornijski festiwal to nie lada gratka również dla miłośników mody, którzy z muzyką w tle mogą poczuć się jak na swego rodzaju wybiegu mody. Start już jutro!

Źródło: Londynek (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *