Co zawiera porozumienie rządu z "Solidarnością" w sprawie …

Co zawiera porozumienie rządu z "Solidarnością" w sprawie ...

Rozpędzony samochód staranował radiowóz. Sprawca był pod wpływem alkoholu

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek, 4 kwietnia, w amerykańskim Chicago. Rozpędzony samochód wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, by po chwili staranować radiowóz. Dwóch policjantów odniosło obrażenia niezagrażające ich życiu, w przeciwieństwie do sprawcy, który był pod wpływem alkoholu.


Czytaj więcej…

Co zawiera porozumienie rządu z "Solidarnością" w sprawie …

Wiadomości · Sympatia · Zakupy · Zumi · Gry · VOD · E-MAIL · Wiadomości · Sport · Biznes · Kultura · Styl życia · Technologie · Motoryzacja · Podróże · Życie gwiazd · Program TV · Gotowanie · Kraj · Świat · Tylko w Onecie · POLITICO; Pogoda.

Źródło: Onet.pl

Fala zwolnień w polskim sektorze bankowym

Przez polski sektor bankowy przetacza się kolejna już fala zwolnień. Jak informuje "Rzeczpospolita" w ciągu ostatnich ośmiu lat liczba etatów w bankach spadła o 16,5 tys. Ostatnio masowe zwolnienia zapowiedział bank Pekao. Foto: Shutterstock. ‹ wróć.

Źródło: Onet.pl

Rozpędzony samochód staranował radiowóz. Sprawca był pod …

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek, 4 kwietnia, w amerykańskim Chicago. Rozpędzony samochód wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, by po chwili staranować radiowóz. Dwóch policjantów odniosło obrażenia …

Źródło: Onet.pl

Prezes AGROunii o dopłatach do krów i świń: brudna zagrywka PR …

Michał Kołodziejczak wyraził solidarność z nauczycielami i skrytykował zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o dopłatach do krów i świń. Prezes AGROunii odpowiedział na Twitterze na słowa szefa ZNP Sławomira Broniarza, który napisał: "»Najmniej 100 …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *