Co się stało z piersiami Marty Wierzbickiej? Gwiazda wreszcie …

Co się stało z piersiami Marty Wierzbickiej? Gwiazda wreszcie ...

Wierzbicka NIE zmniejszyła piersi. Marta Wierzbicka do tej pory dość chaotycznie prowadziła swoją karierę. Odkąd trafiła do serialu Na Wspólnej, podjęła kilka nietrafionych decyzji.
Rozbierana sesja w Playboyu i wywiad o piersiach, które młoda aktorka nazywa „wielkimi kurwami”, zagwarantował jej wprawdzie popularność, ale chyba nie taką, o jaką jej chodziło.
Wzbudziła entuzjazm w zasadzie tylko Czesława Mozila, który zadeklarował, że „chętnie wyru**ałby ją pod choinką”.

Reszta Polaków poczuła głównie niesmak, który wyraziła nie głosując na Martę w Tańcu z gwiazdami. Rozczarowana aktorka żegnała się z programem już w pierwszym odcinku, połykając łzy.

Notowania Marty poprawił nieco udział w drugim sezonie programu Azja Express. Ona sama też już chyba zrozumiała, jak chce dalej prowadzić swoją karierę i postanowiła szlifować warsztat aktorski na teatralnych deskach. Obecnie jest związana z warszawskimi teatrami Capitol i Komedia, grając z farsach, wymagających od niej biegania po scenie w bieliźnie. Prywatnie jedna Marta nie rozbiera się zbyt chętnie i na premierę nowego spektaklu wybrała skromną sukienkę, spłaszczającą biust.

Wybór Marty sprawił wyraźny zawód fanom jej piersi, którzy szaleją z niepokoju, czy jednak nie zrealizowała wyrażonej przed sześciu laty groźby dotyczącej chirurgicznej ingerencji.
Chciałabym zmniejszyć biust – wyznała wtedy. Ja go po prostu nie lubię, nie chcę go pokazywać. Nigdy nie będę z niego dumna. 

Zobacz: Młoda gwiazdka: „Chcę ZMNIEJSZYĆ PIERSI! Nie lubię ich!”

Z czasem jednak Marta polubiła swoje ciało, a przynajmniej, jak zapewnia w Fakcie, nie zamierza z jego powodu kłaść się na stół operacyjny.

Nie było żadnej ingerencji skalpela – zapewnia w tabloidzie. Nic się nie wydarzyło z moimi piersiami, sytuacja bez zmian. Wygląd zależy od doboru sukienki. Zaakceptowałam swój wygląd i nie chcę nic z nim robić. Zapomnijmy o temacie piersi. Te wcześniejsze wypowiedzi określam jako błędy młodości. Różne rzeczy ludzie mówią, jak są młodzi.

Czyli, jak można wnioskować z tej wypowiedzi, 28-letnia Marta uważa się już za osobę w co najmniej średnim wieku…

 


Czytaj więcej…

Marta Wierzbicka nie podda się operacji zmniejszenia biustu? Jest …

Marta Wierzbicka to młoda i utalentowana aktorka, która sympatię widzów zdobyła rolą Oli Zimińskiej w serialu „Na Wspólnej”. Kilka lat temu gwiazda zdecydowała się jednak pożegnać z produkcją, skupiając się na dalszej karierze zawodowej. Nie wpłynęło …

Źródło: RMF FM

Wierzbicka NIE zmniejszyła piersi. "Wygląd zależy od doboru sukienki"

Marta Wierzbicka do tej pory dość chaotycznie prowadziła swoją karierę. Odkąd trafiła do serialu Na Wspólnej, podjęła kilka nietrafionych decyzji. Rozbierana sesja w Playboyu i wywiad o piersiach, które młoda aktorka nazywa "wielkimi kurwami", …

Źródło: Pudelek

Marta Wierzbicka: Piersi aktorki poszły pod nóż?

… to nie tyję, tylko one rosną" – żaliła się Wierzbicka.W końcu zaczęła w brukowcach przebąkiwać o operacji zmniejszenia piersi. Gdy ostatnio pojawiła się na ściance, baczni obserwatorzy zauważyli pewną zmianę. Czy Marta zdecydowała się pójść pod nóż?

Źródło: pomponik.pl

Co się stało z piersiami Marty Wierzbickiej? Gwiazda wreszcie …

Od tamtego momentu minęło już trochę czasu, a sama Marta przeszła niemałą metamorfozę. 28-latka sporo schudła, a jej nowa sylwetka wprawiła w osłupienie nawet Larę Gessler. Pod zdjęciami Wierzbickiej z sylwestra zaroiło się od komentarzy …

Źródło: Jastrząb Post

Marta Wierzbica kiedyś chciała zmniejszyć piersi, a teraz? Odpowiada

Marta Wierzbicka zyskała rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Na wspólnej", a także sesji w Playboyu, w której zaprezentowała imponujących rozmiarów biust. Młoda aktorka przyznała wtedy, że nosi rozmiar 60J. Gwiazda w tamtym okresie głośno mówiła …

Źródło: Gazeta.pl

Gwiazda "Na wspólnej" narzekała na zbyt obfity biust. Podjęła …

Był on dla niej wielkim utrapieniem, sama twierdziła, że nie jest w stanie skupić się na swojej pracy, jednak sprawa ucichła po kilku latach. Teraz Marta Wierzbicka postanowiła ponownie opowiedzieć o sprawie, która zaprzątała jej myśli przez bardzo wiele lat.

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *