City of Brass od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

"Dołączenie Wiosny do projektu, który tylko ciągnie w dół, byłoby ...

Promocja Epic Mega Sale potrwa jeszcze do 13 czerwca — z tej okazji Epic Games zwiększyło częstotliwość udostępniania darmowych gier. Teraz już co tydzień możemy dodać do swojej biblioteki kolejny darmowy tytuł. Tym razem jest to pierwszoosobowa gra przygodowa inspirowana „Baśniami z tysiąca i jednej nocy”.

City of Brass to gra firmy Uppercut Games, która została założona przez twórców takich hitów, jak Bioshock czy XCOM. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku, a jej akcja dzieje się na terenie przeklętego miasta, w którym roi się od przeróżnych straszydeł, jednak gdzieś tam ukryty jest skarb. Zadaniem gracza jest ten skarb odnaleźć, lecz każda kolejna rozgrywka wygląda inaczej za sprawą elementów rouglike. Gra charakteryzuje się wysokim poziomem trudności i aż kipi od arabskich legend.

Na platformie Steam większość recenzji graczy jest pozytywna, zaś ocena recenzentów na Metacritic to 69 punktów. Za główne wady podaje się liczbę broni i brak rozwoju postaci, co na dłuższą metę potrafi być nużące. Chwali się za to ciekawy klimat i dobre mechaniki, w tym i walkę. Nie jest to więc gra idealna, ale w tej cenie aż żal nie sprawdzić tego tytułu.

Gra dostępna jest na komputerach z Windowsem i oferuje polską wersję językową (napisy).

Minimalne wymagania City of Brass prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
  • Procesor: Dwurdzeniowy, 2,4 GHz lub więcej
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 550 lub równoważna (DirectX 11)
  • Wymagane wolne miejsce na dysku: 4 GB

Gdy City of Brass zniknie 6 czerwca z darmowej oferty Epic Game Store, to zastąpi je Kingdom New Lands. Kiedy nowy tytuł zostanie udostępniony, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Źródło: Epic Game Store


Czytaj więcej…

City of Brass od twórców BioShock za darmo w Epic Game Store

City of Brass to gra firmy Uppercut Games, która została założona przez twórców takich hitów, jak Bioshock czy XCOM. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku, a jej akcja dzieje się na terenie przeklętego miasta, w którym roi się od przeróżnych straszydeł, …

Źródło: Tabletowo.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

City of Brass od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

City of Brass zostało udostępnione w Epic Games Store. Równocześnie poznaliśmy tytuł, który stanie się kolejnym prezentem. Będzie to minimalistyczna, oldskulowa strategia 2D od deweloperów noio oraz Licorice – Kingdom: New Lands. Produkcję będzie …

Źródło: gry-online.pl

City of Brass za darmo. Wkrótce pobierzemy Kingdom: New Lands

Epic Games rozdaje kolejną produkcję. Gracze mogą tym razem pobrać City of Brass, które trafiło na pierwsze platformy w ubiegłym roku. Gra to pierwszoosobowy rogal inspirowany baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *