Chyłka – Zaginięcie, odcinek 5 – opis, streszczenie: Chyłka po …

Chyłka - Zaginięcie, odcinek 5 - opis, streszczenie: Chyłka po ...

Chyłka - Zaginięcie odc. 5. Joanna (Magdalena Cielecka), Adam Kosmowski (Piotr Stramowski)

Autor: TVN
Chyłka – Zaginięcie odc. 5. Joanna (Magdalena Cielecka), Adam Kosmowski (Piotr Stramowski)

"Chyłka – Zaginięcie" odcinek 5 nowego serialu w TVN w sobotę, 27.04.2019, o godz. 20.00. "Chyłka – Zaginięcie" odcinek 5 streszczenie – Kosmowski próbuje przekonać Angelikę, by zrezygnowała z usług Chyłki. Jednocześnie decyduje się odejść z kancelarii Żelazny i McVay, a następnie założyć własną. Między nim a Joanną dochodzi do ostrej konfrontacji, po której prawniczka na własne życzenie opuszcza szpital.

Zatrzymuje się w pensjonacie, gdzie razem z Kordianem zaczyna przygotowania do kolejnej rozprawy. Postanawiają wynająć Wita. Namawiają mężczyznę, by udał się na Białoruś i tam odnalazł Sakrata. Później Zordon odwiedza Aronowicza. Odkrywa, że prokurator jest w zmowie z Kosmowskim. Proponuje mu ugodę. Dawid przyzna się do nieumyślnego spowodowania śmierci, jeśli jego wyrok zostanie zmniejszony do trzech lat. Zbigniew nie chce o tym słyszeć.


Czytaj więcej…

ChyłkaZaginięcie, odcinek 5 – opis, streszczenie: Chyłka po …

"ChyłkaZaginięcie" odcinek 5 nowego serialu w TVN w sobotę, 27.04.2019, o godz. 20.00. "ChyłkaZaginięcie" odcinek 5 streszczenie – Kosmowski próbuje przekonać Angelikę, by zrezygnowała z usług Chyłki. Jednocześnie decyduje się odejść z …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *