Chyłka Zaginięcie odcinek 3. Porwanie Kordiana i wypadek Chyłki …

Chyłka Zaginięcie odcinek 3. Porwanie Kordiana i wypadek Chyłki ...

Chyłka – Zaginięcie odc. 4: Chyłka w ciężkim stanie leży w szpitalu. Zeznania Angeliki utrudniają proces


Chyłka

Autor: Materiały Prasowe
Chyłka


Kordian dociera do szpitala, gdzie dowiaduje się o trwającej operacji. Rokowania co do stanu zdrowia Chyłki nie są jednoznaczne. Na miejscu Zordon poznaje Magdę – siostrę swojej patronki. Zjawiają się również właściciele kancelarii. Żelazny nalega, by sprawę Szlezyngierów przejął Kosmowski. Oryński przekonuje, że może samodzielnie zastąpić Chyłkę. Czy wspólnicy zaufają nowemu aplikantowi?

Chyłka – Zaginięcie odc. 4: STRESZCZENIE. Co się wydarzy? Stan zdrowia Chyłki jest bardzo ciężki i niestety wszystko wskazuje na to, że nie będzie mogła dalej prowadzić sprawy. Czy Zordon okaże się wystarczającym zastępcą? I czy właściciele kancelarii faktycznie zdecydują się na przekazanie tak ważnej sprawy aplikantowi?

Chyłka – Zaginięcie odc. 4: STRESZCZENIE

Podczas procesu zeznaje Wito. Aronowicz dyskredytuje świadka obnażając prawdę o jego przemytniczej działalności, lecz obrona nakłania go do złożenia ważnego zeznania. Wszystko komplikują jednak wyjaśnienia Angeliki. Czy prawnicy zdołają odkryć prawdę o zniknięciu Nikoli?

Chyłka – Zaginięcie: kto jest kim w serialu TVN? Galeria


Chyłka – Zaginięcie – kiedy i gdzie oglądać?

Odcinki serialu można oglądać na TVN w soboty o godzinie 20:00. Dostępne są także online na platformie Player.


Czytaj więcej…

Chyłka – Zaginięcie odc. 4: Chyłka w ciężkim stanie leży w szpitalu …

Kordian dociera do szpitala, gdzie dowiaduje się o trwającej operacji. Rokowania co do stanu zdrowia Chyłki nie są jednoznaczne. Na miejscu Zordon poznaje Magdę – siostrę swojej patronki. Zjawiają się również właściciele kancelarii. Żelazny nalega, by …

Źródło: Radio Eska

Chyłka Zaginięcie odcinek 3. Porwanie Kordiana i wypadek Chyłki

Chyłka – Zaginięcie” to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona – Chyłka, bezkompromisowa prawniczka.

Źródło: Gazeta Pomorska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *