Charlize Theron w spin-offie serii "Szybcy i wściekli"? Twórcy chcą …

Co się stało z piersiami Marty Wierzbickiej? Gwiazda wreszcie ...

Charlize Theron w spinoffie „Szybkich i wściekłych”

ZOBACZ GALERIĘ
Charlize Theron w spinoffie "Szybkich i wściekłych"

Charlize Theron w spinoffie „Szybkich i wściekłych”

Wytwórnia Universal Pictures chce nakręcić kolejny spinoff „Szybkich i wściekłych”. Tym razem głównymi postaciami mają być kobiety.

Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefowie wytwórni są zainteresowani kobiecą wersją „Szybkich i wściekłych”. Jedną z rozważanych opcji jest film, którego bohaterką badzie Cipher odtwarzana przez Charlize Theron.

Już w te wakacje do kin trafi pierwszy spinoff serii czyli „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”. Głównymi bohaterami filmu są Luke Hobbs (Dwayne Johnson) oraz Deckard Shaw (Jason Statham). W filmie grają także Vanessa Kirby, Eddie Marsan oraz Idris Elba, który portretuje czarny charakter.

Premiera produkcji „Szybcy i wściekli 9” została natomiast zaplanowana na 22 maja 2020 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Vina Diesela. Poza nim w filmie pojawią się także Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black oraz John Cena.


Czytaj więcej…

Charlize Theron w spin-offie serii "Szybcy i wściekli"? Twórcy chcą …

Jak donosi Hollywood Reporter, producenci studia Universal chcieliby, żeby Charlize Theron wystąpiła w kolejnej produkcji, skupiającej się właśnie na Cipher i innych kobiecych postaciach. Na razie więcej nie wiadomo, projekt jest rozważany. Wiadomo …

Źródło: Gazeta.pl

Charlize Theron w spinoffie "Szybkich i wściekłych"

Wytwórnia Universal Pictures chce nakręcić kolejny spinoff "Szybkich i wściekłych". Tym razem głównymi postaciami mają być kobiety. Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefowie wytwórni są zainteresowani kobiecą wersją "Szybkich i wściekłych".

Źródło: CANAL+

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *