Channing Tatum spotyka się ze znaną piosenkarką!

Channing Tatum spotyka się ze znaną piosenkarką!

Zakochani Channing Tatum i Jessie J szepczą sobie czule do ucha na randce (FOTO)

Channing Tatum i Jenna Dewan uchodzili za jedną z bardziej zgranych par w show biznesie. Często podawało się ich jako przykład na to, że trwająca latami, wolna od zdrad i skandali relacja, jest możliwa w nawet w tak trudnym środowisku, jakim jest Hollywood. Z tego powodu fani aktorskiej pary z wielkim zdziwieniem i smutkiem przyjęli informację o ich rozwodzie.

ZOBACZ: Channing Tatum rozstał się z żoną!

Wkrótce potem pojawiły się plotki, że oboje już układają sobie życie u boku nowych partnerów. Media interesowały się szczególnie Channingiem, którego zaczęto widywać w towarzystwie brytyjskiej wokalistki Jessie J. Para nie komentowała relacji, a paparazzi cierpliwie polowali na ich wspólne zdjęcie. Udało się dopiero kilka dni temu, kiedy zakochani zostali „przyłapani” na czułościach podczas wyjścia do klubu w Los Angeles, gdzie wybrali się w grupie przyjaciół.

ZOBACZ: Channing Tatum zagra… SYRENĘ w nowej wersji „Plusku”!

Kibicujecie im?


Czytaj więcej…

Zakochani Channing Tatum i Jessie J szepczą sobie czule do ucha …

Media interesowały się szczególnie Channingiem, którego zaczęto widywać w towarzystwie brytyjskiej wokalistki Jessie J. Para nie komentowała relacji, a paparazzi cierpliwie polowali na ich wspólne zdjęcie. Udało się dopiero kilka dni temu, kiedy …

Źródło: Pudelek

Channing Tatum spotyka się ze znaną piosenkarką!

Channing Tatum i Jessie J to ostatnio jedna z najgorętszych par światowego szołbiznesu. Bardzo długo nie komentowali medialnych doniesień, a paparazzi polowali na ich wspólne zdjęcia. Aktualnie Channing i Jessica, nie ukrywają swojego związku.

Źródło: RMF MAXXX

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *