Celine Dion w Carpool Karaoke: TAKIEJ wersji Titanica jeszcze nie …

Celine Dion w Carpool Karaoke: TAKIEJ wersji Titanica jeszcze nie ...

Celine Dion w Carpool Karaoke

Autor: YouTube.com

W Carpool Karaoke Celine Dion dała niesamowity popis zdolności wokalnych i… poczucia humoru! Zdradziła także, ile ma tysięcy par butów. Tak, dobrze przeczytaliście – TYSIĘCY! Kilka z nich zresztą wydała przypadkowym przechodniom pod przymusem Jamesa Cordena… Zobaczcie nowy odcinek Carpool Karaoke! Jest jeszcze zabawniej, niż zwykle!

Jeśli myśleliście, że Celine Dion to bardzo poważna diva, która umie jedynie przepięknie śpiewać monumentalne piosenki, jakich nie zaśpiewałby nikt inny, to ten wywiad udowodni Wam, jak bardzo się myliliście. Przynajmniej co do tej powagi, bo w drugiej części zdania wszystko się zgadza.

Celine Dion wzięła udział w mega popularnym cyklu wywiadów Jamesa Cordena, Carpool Karaoke. Gwiazda udowodniła, że ma niesamowite poczucie humoru i dużo dystansu do siebie, a cały odcinek z jej udziałem jest jednym z najlepszych, jakie widzieliśmy (a widzieliśmy wszystkie)!

Od samego początku Celine zadziwiała gospodarza show swoją błyskotliwością, odpowiadając na jego pytania piosenkami. Potem zachwyciła, udowadniając, że z każdego utworu potrafi zrobić prawdziwy „wzruszacz”. Dion wykonała popularną piosenkę dla dzieci Baby Shark jako romantyczną i poruszającą balladę. Umielibyście tak?

Jak to zwykle w Carpool Karaoke bywa, i tym razem coraz ciekawiej robiło się jednak z biegiem odcinka. Celine Dion wyznała na przykład, że ma tysiące par butów! Ile dokładnie?

3 tysiące? 5 tysięcy?

– próbowała oszacować, a na stwierdzenie Cordena, że podobno tych butów jest aż 10 tysięcy, wzruszyła tylko ramionami i powiedziała: „Może”. Wyznała także że w poprzednim domu miała specjalny mechanizm, który automatycznie podsuwał jej półki z posegregowanymi kolorystycznie parami obuwia! Następnie James kazał jej wydać 5 par swoich szpilek przez okno samochodu przypadkowym przechodniom. Nie było jej łatwo…

Celine Dion wyjawiła także, że na co dzień nie myśli o tym, jak bardzo jest sławna, jednak kiedy urodziła pierwsze dziecko, lekarz pokazał je najpierw do ustawionej na porodówce kamery, która transmitowała poród na żywo, a dopiero później pokazał je matce! Tego było już dla Celine za wiele!

Finałem wywiadu było wspólne wykonanie My Heart Will Go On z filmu Titanic przez Celine Dion i Jamesa Cordena. I oczywiście nie było to ZWYKŁE wykonanie… 😉

Zobaczcie sami!


Czytaj więcej…

Celine Dion w Carpool Karaoke: TAKIEJ wersji Titanica jeszcze nie …

W Carpool Karaoke Celine Dion dała niesamowity popis zdolności wokalnych i… poczucia humoru! Zdradziła także, ile ma tysięcy par butów. Tak, dobrze przeczytaliście – TYSIĘCY! Kilka z nich zresztą wydała przypadkowym przechodniom pod przymusem …

Źródło: Radio Eska

Celine Dion i James Corden na Titaniku w Las Vegas

Tym razem gospodarz programu wyprawił się swoim samochodem do Las Vegas, gdzie Celine Dion można zobaczyć niemal codziennie w Colloseum w Caesars Palace. Zanim Celine Dion na dobre zaczęła śpiewać z Jamesem Cordenem okazało się, …

Źródło: CANAL+

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *