CBA zatrzymało 11 osób w sprawie afery GetBack. Wśród nich aktor …

CBA zatrzymało 11 osób w sprawie afery GetBack. Wśród nich aktor ...
Edyta Górniak i jej były chłopak Bartosz. B. Foto: Instagarm/ Twitter
Edyta Górniak i jej były chłopak Bartosz. B. Foto: Instagarm/ Twitter

Funkcjonariusze warszawskiej delegatury CBA zatrzymali 11 osób w dwóch wątkach śledztwa dotyczącego GetBack. Tym razem dotyczą one piramidy finansowej, oszustw, fikcyjnych umów i wyprowadzania za pośrednictwem łańcuszka firm pieniędzy z GetBack. Wśród zatrzymanych są aktor Piotr A. i były chłopak Edyty Górniak – Bartosz B.

Wśród zatrzymanych są też byli dyrektorzy i pracownicy jednego z banków oraz osoba współpracująca z Piotrem B., zatrzymanym w czerwcu 2018 r. do tej sprawy.

Agenci Biura przeszukują mieszkania zatrzymanych. Po zakończeniu czynności zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie usłyszą zarzuty.

Śledztwo w sprawie GetBack prowadzone jest w kilku wątkach. Dotyczy wyrządzenia tej spółce szkody majątkowej i przestępstw związanych z obrotem giełdowym. Dotychczas w postępowaniu zarzuty usłyszało 38 osób.

Wśród zatrzymanych są byli dyrektorzy i pracownicy jednego z banków oraz osoba współpracująca z Piotrem B., zatrzymanym w czerwcu 2018 r. do tej sprawy. Agenci Biura przeszukują mieszkania zatrzymanych.

Po zakończeniu czynności zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie usłyszą zarzuty. Śledztwo w sprawie GetBack prowadzone jest w kilku wątkach. Dotyczy wyrządzenia tej spółce szkody majątkowej i przestępstw związanych z obrotem giełdowym. Dotychczas w postępowaniu zarzuty usłyszało 38 osób.

Źródło: TVP Info/ CBA


Czytaj więcej…

Aktor Piotr A. i 10 innych osób zatrzymani przez CBA. Niezalezna.pl …

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 11 osób w dwóch wątkach sprawy oszustw na szkodę firmy GetBack – poinformowało w komunikacie CBA. Wśród zatrzymanych są m.in. byli dyrektorzy i pracownicy jednego z banków, a także aktor Piotr A. Jak …

Źródło: m.niezalezna.pl

CBA zatrzymało 11 osób w sprawie afery GetBack. Wśród nich aktor

Funkcjonariusze warszawskiej delegatury CBA zatrzymali 11 osób w dwóch wątkach śledztwa dotyczącego GetBack. Tym razem dotyczą one piramidy finansowej, oszustw, fikcyjnych umów i wyprowadzania za pośrednictwem łańcuszka firm pieniędzy z …

Źródło: Najwyższy Czas!

Aktor Piotr A. i przyjaciel Górniak zatrzymani

CBŚ zatrzymało kolejnych 11 osób w związku z aferą GetBack. Chodzi o wyprowadzanie pieniędzy z spółki za pomocą kilku powiązanych ze sobą fikcyjnych firm. Wśród zatrzymanych są aktor filmowy i teatralny Piotr A., oraz przyjaciel Edyty Górniak …

Źródło: fakt.pl

Były partner Edyty Górniak Bartosz B. i aktor Piotr A. zatrzymani …

CBA zatrzymało 11 osób w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w działaniu grupy kapitałowej GetBack S.A. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Wirtualna Polska, wśród nich jest aktor Piotr A. oraz były partner Edyty Górniak Bartosz B. Głosuj. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

Wiemy, kim jest aktor Piotr A. zatrzymany przez CBA. Grał w …

Portal tvp.info poinformował, że Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 11 osób w związku ze śledztwem dotyczącym firmy GetBack. Wśród zatrzymanych mają być byli pracownicy Lion's Banku oraz ceniony aktor Piotr A. i Bartosz B. (39 l.), były partner …

Źródło: Super Express

CBA zatrzymało 11 osób ws. GetBack. Nieoficjalnie: Wśród nich aktor

CBA zatrzymało 11 osób w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w działaniu GetBack S.A. Jak podają nieoficjalnie Wirtualna Polska i portal tvp.info, wśród zatrzymanych jest m.in. znany aktor Piotr A.

Źródło: Wprost.pl (komunikaty prasowe)

CBA zatrzymało 11 osób w sprawie GetBack. Wśród nich aktor i …

Afera GetBack nie ma końca. Funkcjonariusze CBA zatrzymali 11 osób związanych z tą sprawą. Prawdopodobnie wśród nich są pracownicy Lion's Banku, a także aktor Piotr A. Chodzi o wątki dotyczące piramidy finansowej, oszustw, fikcyjnych umów i …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *