Cannes 2019: Sylvester Stallone opowiada o swojej karierze!

Cannes 2019: Sylvester Stallone opowiada o swojej karierze!

W piątkowy wieczór nie tylko premiera filmu Sibyl cieszyła się sporym zainteresowaniem gwiazd podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Równie popularny był pokaz Rambo Vktóry przyciągnął wiele znanych osób. To one tego dnia brylowały w wymyślnych stylizacjach, dopracowanych niemal w najmniejszym szczególne.

Wśród nich nie mogło zabraknąć głównego bohatera, w którego od lat wciela się Sylvester Stallone. Aktor na czerwonym dywanie rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere błyszczał w otoczeniu kobiet. Przed obiektywami fotoreporterów pozowały znane osoby takie jak m.in.  Jennifer Flavin, Paola Turani, Sistine Rose Stallone. Wśród nich była też Weronika Rosati.

Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Zobacz zdjęcia.

Zobacz: Wielka akcja ratunkowa na czerwonym dywanie w Cannes! Dzięki szybkiej interwencji gwiazd udało się uniknąć katastrofy!

Zobacz: Wow! Małgorzata Kożuchowska w Cannes olśniła stylizacją! Wyglądała jak demon seksu! Za kulisami brylowała z Agnieszką Dygant!

Zobacz: Cannes 2019. Kendall Jenner w kreacji z H&M! Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!


Czytaj więcej…

Sylvester Stallone na czerwonym dywanie w Cannes promuje …

Na czerwonym dywanie w Cannes pojawił się Sylvester Stallone w towarzystwie żony Jennifer Flavin i córki Sistine Rose. Gwiazdor promował nadchodzący film „Rambo V: Last Blood”. Premierę zaplanowano na wrzesień 2019 roku. Fullscreen. Play. Stop.

Źródło: Dziennik.pl

Cannes 2019: Sylvester Stallone opowiada o swojej karierze!

Organizowane w ramach 72. Festiwalu Filmowego w Cannes spotkania z ikonami kina zawsze cieszą się dużą popularnością. W tym roku jednak rande-vous, na którym miał pojawić się Sylvester Stallone, przeszło w popularności najśmielsze oczekiwania.

Źródło: Movies Room

Rocky powróci we własnym filmie? Stallone ma plan

Film Rocky z 1976 roku to produkcja, która wprowadziła do Hollywood legendarnego aktora jakim jest Sylvester Stallone. Do tej pory wcielił się on w rolę kultowego boksera aż ośmiokrotnie. Choć w planach wytwórni Warner Bros. jest już trzecia część losów …

Źródło: IGN Polska

Cannes 2019. Premiera filmu “Rambo V” z udziałem gwiazd …

Wśród nich nie mogło zabraknąć głównego bohatera, w którego od lat wciela się Sylvester Stallone. Aktor na czerwonym dywanie rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere błyszczał w otoczeniu kobiet. Przed obiektywami fotoreporterów pozowały znane …

Źródło: Jastrząb Post

Kobra jako serial i nowy Rocky? Wyciekł fragment zwiastuna Rambo 5

Kobra to film akcji z lat 80., w którym Sylvester Stallone grał główną rolę. Podczas rozmowy z dziennikarzami wyjawił, że ma plany na wskrzeszenie tego bohatera. Uważa, że jest to ciekawa postać z potencjałem na serię, ale w tamtych latach popsuł sprawę z …

Źródło: naEKRANIE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *