Call of Duty: Modern Warfare – data premiery, zwiastun i szczegóły o grze

Eurowybory 2019. Exit poll: frekwencja wyniosła 43 proc.

Trailer przywołuje wspomnienia. Activision i Infinity Ward oficjalnie zapowiedziały grę Call of Duty: Modern Warfare i przedstawiły masę wiadomości na jej temat. Duża część z nich jest całkiem ciekawa z perspektywy pecetowców, a szczególnie posiadaczy kart GeForce RTX. No i po rocznej przerwie wraca kampania dla jednego gracza, której brak nieco doskwierał w Black Ops 4.

O tym, że Call of Duty otrzyma podtytuł Modern Warfare informowaliśmy kilka dni temu i jak widać plotki okazały się być prawdziwe. Najnowsza produkcja studia Infinity Ward przeniesie graczy w sam środek współczesnego konfliktu zbrojnego. Według autorów, jest to zupełnie nowa produkcja, co potwierdza wcześniejsze informacje o restarcie serii. Podczas rozgrywki wcielimy się w członków międzynarodowych sił specjalnych, a także dołączymy do bojowników o wolność. Misje mają rozgrywać się w znanych europejskich miastach i na obszarach Bliskiego Wschodu.

Jak już wspomnieliśmy, w Call of Duty: Modern Warfare powróci kampania dla jednego gracza, a dodatkowo będziemy mieli dostęp do standardowego trybu wieloosobowego i modułu kooperacji. Deweloperzy nie chcą już więcej dzielić społeczności, przez co zrezygnowano z tradycyjnej przepustki sezonowej na rzecz darmowych pakietów map. Co więcej, pojawi się nawet opcja rozgrywki wieloplatformowej, w której pecetowcy zagrają razem z konsolowcami.

Call of Duty: Modern Warfare

Prawdziwa rewolucja szykuje się pod względem technicznym. Po wielu latach Infinity Ward zdecydowało się na zmianę silnika graficznego, w którym zaimplementowano nowoczesny system fizyki, obsługę techniki fotogrametrii, system renderowania PBP, nowy model oświetlenia wolumetrycznego, usprawniony moduł generowania geometrii przez GPU, HDR, a na PC również technikę ray-tracingu. Do tego dochodzi spectral rendering, dzięki któremu mamy otrzymać najbardziej realistyczny wygląd promieniowania cieplnego, jaki kiedykolwiek wprowadzono w grach. Na koniec trzeba też wspomnieć o poprawionych animacjach i obsłudze standardu Dolby ATMOS, mającego gwarantować wysoką jakość oprawy dźwiękowej.

Call of Duty: Modern Warfare

Dla części graczy, którzy są dość mocno przywiązani do Steam, problemem będzie zapewne to, że pecetowe Modern Warfare będzie dostępny wyłącznie w wersji na platformę Battle.net. Dokładnie taka sama sytuacja miała zresztą miejsce w przypadku CoD: Black Ops 4, a po sukcesie pecetowej edycji trudno było się spodziewać, że Activision wróci do sklepu Valve. Fani produkcji już mogą składać tam zamówienia przedpremierowe – podstawowa wersja kosztuje 60 euro, a najdroższa Ulepszona Edycja Operatora to koszt 100 euro. Premiera CoD: Modern Warfare została wyznaczona na 25 października tego roku.

Call of Duty: Modern Warfare

W oczekiwaniu na rynkowy debiut gry, warto zapoznać się ze wspomnianym już Call of Duty: Black Ops 4. Tytuł oferuje naprawdę świetną zabawę w trybach wieloosobowym i Zombie, a na dodatek ma też jeden z popularniejszych modułów battle royale na rynku. Aktualne ceny gry sprawdzicie tutaj:

Źródło:

prasowe


Czytaj więcej…

Nowy CoD to Call of Duty: Modern Warfare. Będzie cross-play, darmowe DLC i brak karnetu sezonowego

Że niby Call of Duty: Modern Warfare wyszło lata temu? Ależ nie moi drodzy – wtedy mieliśmy do czynienia z premierą gry pod tytułem Call of Duty 4: Modern Warfare. Szach mat, użytkownicy Internetu. Oczywiście podobieństwo nazw nie jest przypadkowe.

Źródło: Spider’s Web

Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane – premiera 25 października. Kapitan Price w zwiastunie

Przedstawiciele Activision oficjalnie zapowiedzieli Call of Duty: Modern Warfare, czyli tegoroczną odsłonę cyklu. Produkcja zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, gra przygotowywana przez Infinity Ward …

Źródło: eurogamer.pl

Call of Duty: Modern Warfare – data premiery, zwiastun i szczegóły o grze

Trailer przywołuje wspomnienia. Activision i Infinity Ward oficjalnie zapowiedziały grę Call of Duty: Modern Warfare i przedstawiły masę wiadomości na jej temat. Duża część z nich jest całkiem ciekawa z perspektywy pecetowców, a szczególnie posiadaczy …

Źródło: PCLab.pl

"Call of Duty: Modern Warfare" zapowiedziane. Tym razem nie zabraknie kampanii!

Infinity Ward okrywa karty. Nową grą z popularnej serii Call of Duty – zgodnie z oczekiwaniami – będzie "Call of Duty: Modern Warfare". Tytuł pojawi się jesienią, ale twórcy już teraz zdradzili nieco szczegółów na jego temat, potwierdzając m.in. tryb kampanii.

Źródło: Wirtualna Polska

Call of Duty: Modern Warfare z datą premiery i nowym zwiastunem [WIDEO]

Raptem kilka dni temu w sieci pojawiła się nazwa najnowszej odsłony cyklu Call of Duty. Pierwszy pokaz Modern Warfare miał odbyć się dopiero na targach E3, ale Infinity Ward zdecydowało się już dzisiaj przedstawić nam garść szczegółów i nowy trailer.

Źródło: CDAction.pl

Call of Duty: Modern Warfare zostało zapowiedziane

Zatem (jak zwykle) obyło się bez niespodzianek i wszystkie przecieki się sprawdziły. Parę dni temu Jason Schreier donosił, że tegoroczną odsłoną serii będzie Modern Warfare, a Activision potwierdziło, że dzisiaj o 19 zapowie grę. Między bajki można włożyć …

Źródło: Polygamia.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *