Były zawodnik Arsenalu wspiera Wisłę Kraków

Były zawodnik Arsenalu wspiera Wisłę Kraków

Jarosław Królewski uruchomił swoje kontakty. Mathieu Flamini

… odbija się coraz głośniejszym echem, ale twórca Synerise nie zostawia nic przypadkowi i dzięki niemu o akcji ratowania Wisły dowiedział się bez mała cały świat. W piątek wieczorem tweety o Białej Gwieździe puścili Robert Lewandowski i Mathieu Flamini.

Źródło: WP SportoweFakty

Były kapitan Mathieu Flamini Arsenalu wspiera Wisłę. "To …

Sytuacja Wisły Kraków pozostaje bardzo zła. Małopolski klub wciąż nie uzyskał licencji na grę w wiosennej rundzie Ekstraklasy. Sprawa zespołu porusza także poza granicami Polski, co udowodnił były piłkarz między innymi Arsenalu i Milanu Mathieu Flamini …

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

Wisła Kraków. Były kapitan Arsenalu Mathieu Flamini trzyma kciuki …

Królewski cieszy się dużym szacunkiem w środowisku. Wsparcie Wiśle Kraków okazali w piątek Robert Lewandowski i Mathieu Flamini, który obecnie jest piłkarzem hiszpańskiego Getafe, ale tak naprawdę jego głównym zajęciem jest poważny biznes.

Źródło: Gol24

Były zawodnik Arsenalu wspiera Wisłę Kraków

Tweet Flaminiego ucieszył kibiców Białej Gwiazdy, którzy dziękowali mu w komentarzach. Animatorzy odpowiadający za profil Wisły również odpowiedzieli byłemu zawodnikowi Kanonierów. – Dziękujemy bardzo Mathieu Flamini, twoje wsparcie wiele dla nas …

Źródło: Onet.pl

Wisła Kraków dostała pomoc od byłego piłkarza Arsenalu i Milanu …

Henryka Reymana użytkowany przez klub Wisła Kraków. Kraków, ul. Reymonta, 21 grudnia 2018 (Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta). Zobacz zdjęcia (3). Robert Lewandowski i Mathieu Flamini przekazali na Twitterze wyrazy wsparcia dla Wisły Kraków.

Źródło: Sport.pl

Słowa wsparcia od Flaminiego i Lewandowskiego

… szerszej grupy osób, także bardzo znanych w środowisku piłkarskim. Na Twitterze słowa wsparcia udzielili były reprezentant Francji oraz zawodnik między innymi Arsenalu i Milanu Mathieu Flamini, a także najlepszy polski zawodnik Robert Lewandowski.

Źródło: wislakrakow.com (komunikaty prasowe)

Robert Lewandowski wsparł walkę Wisły Kraków o przetrwanie

Robert Lewandowski na swoim twitterowym profilu wsparł Wisłę Kraków w walce o przetrwanie. „Lewy” odpowiedział w ten sposób na apel Jarosława Królewskiego, prezesa firmy Synerise, który stara się pomagać „Białej Gwieździe” wyjść z tarapatów.

Źródło: Gazeta Krakowska

Były piłkarz Arsenalu i Milanu oraz Lewandowski wspierają Wisłę …

Były piłkarz m.in. Arsenalu, Mathieu Flamini opublikował na swoim Twitterze post, w którym wyraża wsparcie dla Wisły Kraków. Francuz w barwach londyńskiej ekipy rozegrał prawie 250 spotkań. Do akcji dołączył się również Robert Lewandowski.

Źródło: polsatsport.pl

Wisła Kraków. Lewandowski i Flamini przesłali wyrazy wsparcia

Nawet gwiazdy światowej piłki przejęły się sytuacją Wisły Kraków. Za pomocą Twittera wsparcie dla akcji Jarosława Królewskiego, który organizuje zbiórki na pomoc "Białej Gwieździe", udzielili Robert Lewandowski oraz Mathieu Flamini. Wideo. Film jest …

Źródło: Interia

Lewandowski i Flamini wspierają Wisłę Kraków

Robert Lewandowski (@lewy_official) 11 stycznia 2019. Co ciekawe, po wpisie Lewandowskiego, sprawa zaczęła zataczać coraz szerze kręgi. O swoim wsparciu dla klubu poinformował również były piłkarz takich klubów jak Arsenal Milan – Mathieu Flamini.

Źródło: Piłka Nożna Online

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *