Były piłkarz i mąż śp. Anny Przybylskiej zatrzymany. Jest podejrzany …

Były piłkarz i mąż śp. Anny Przybylskiej zatrzymany. Jest podejrzany ...

Były piłkarz reprezentacji Polski Jarosław B. został zatrzymany w Sopocie przez prokuraturę. Według śledczych jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna sam stawił się na przesłuchanie. Zatrzymanie miało być efektem zawiadomienia, jakie złożyła kobieta, która miała spotkać się z B. w jednym z sopockich hoteli.


Mafia wywoziła z Polski rzadkie lekarstwa. CBA zatrzymało pięć osób

Agenci białostockiej delegatury CBA zatrzymali pięć osób działających w zorganizowanej grupie przestępczej. – Sprawa dotyczy nielegalnego handlu…

zobacz więcej

Fakt zatrzymania przez sopocką prokuraturę mężczyzny, który jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej, potwierdziła rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Jednocześnie rzecznik odmówiła podania jakichkolwiek innych informacji dotyczących sprawy.

Pełnomocnik kobiety oskarżającej zatrzymanego we wtorek znanego b. piłkarza Jarosława B. powiedział, że jego klientka twierdzi, iż została zgwałcona przez sportowca. Do zdarzenia miało dojść w nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.

Do PAP zgłosił się we wtorek adwokat Mateusz Dończyk, który poinformował, że z relacji jego liczącej 28 lub 29 lat klientki wynika, iż została brutalnie zgwałcona. Adwokat powiedział PAP, że do zdarzenia miało dojść w nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.

– Klientka podejrzewa, że została też odurzona narkotykami – powiedział Dończyk dodając, że z relacji kobiety wynika, iż „straciła świadomość”.

Mecenas wyjaśnił, że w sobotę nad ranem kobieta miała wrócić do domu zamówioną najprawdopodobniej przez obsługę hotelu taksówką, a gdy poczuła się lepiej, zgłosiła się do lekarza, który dokonał obdukcji, a następnie na policję.

Dończyk poinformował PAP, że w poniedziałek kobieta została przesłuchana przez sąd w obecności prokuratora oraz biegłego psychologa. Wyjaśnił że jego klientka jest w bardzo złym stanie psychicznym.

Jako pierwsze o zatrzymaniu poinformowało radio RMF FM. Według rozgłośni zatrzymany to były piłkarz Jarosław B., który grał m.in. w Lechii Gdańsk, Amice Wronki oraz Widzewie Łódź, a od 2014 roku jest dyrektorem sportowym w gdańskiej Lechii. Jak przypomniało radio, jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, która zmarła w 2014 r.

Według nieoficjalnych informacji radia mężczyzna został zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze. Radio podało też, że zatrzymanie może mieć związek ze zdarzeniem, do którego doszło w jednym ze znanych sopockich hoteli.

„Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, po tym zdarzeniu złożyła zawiadomienie o przestępstwie” – poinformowała rozgłośnia.


źródło:


Czytaj więcej…

Znany piłkarz i były mąż Anny Przybylskiej podejrzany o gwałt …

Sopocka prokuratura zatrzymała we wtorek mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Według mediów zatrzymany to były, znany piłkarz Jarosław B., prywatnie mąż zmarłej przed kilku laty aktorki.

Źródło: Najwyższy Czas!

Były piłkarz i mąż śp. Anny Przybylskiej zatrzymany. Jest podejrzany …

Jarosław B. grał w Ogniwie Sopot, Lechii Gdańsk, Amice Wronki, Antalyaspor Kulübü, Omonii Nikozja, Widzewie Łódź i Pomorzu Sopot. Od 2014 roku jest w Lechii dyrektorem sportowym. Jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, która zmarła w …

Źródło: wPolityce.pl

Jarosław B. Partner Anny Przybylskiej zatrzymany w Sopocie …

Były piłkarz, Jarosław B., zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa w jednym z sopockich hoteli. Sportowiec sam stawił się w prokuraturze, która wszczęła już w tej sprawie śledztwo. Wiadomo, że partner Anny Przybylskiej …

Źródło: Gala.pl

Partner Przybylskiej posądzony o brutalny gwałt. Adwokat: Klientka …

Partner Anny Przybylskiej (+35 l.), Jarosław B. (40 l.), został zatrzymany w Sopocie, w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. O sprawie poinformowało RMF FM. Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu.

Źródło: Super Express

Były piłkarz reprezentacji Polski Jarosław B. zatrzymany

Były piłkarz reprezentacji Polski Jarosław B. został zatrzymany w Sopocie przez prokuraturę. Według śledczych jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna sam stawił się na …

Źródło: TVP Info

Kim jest Jarosław B. – partner Przybylskiej został zatrzymany przez …

Po sezonie 2005/06 partner Przybylskiej podpisał trzyletni kontrakt z klubem tureckiej Superligi Antalyaspor Kulübüm, a następnie został zawodnikiem cypryjskiego zespołu Omonia Nikozja. Występował także w pierwszoligowym Widzewie Łódź, a po trzech …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Jarosław B. zatrzymany przez policję w Sopocie! Chodzi o …

Media obiegła zaskakująca wiadomość. Radio RMF FM podaje, że w Sopocie doszło do zatrzymania Jarosława B. Były piłkarz Lechii Gdańsk jest podejrzany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. Prokuratura na razie nie podaje żadnych …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *