Była dziewczyna wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. To dla niej …

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotr Woźniaka-Staraka. Kiedyś …

Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein – napisała Alicja Bachleda-Curuś obok czarno-białego zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka. Alicja i Piotr byli razem przez dwa lata. Rozstali się w 2005 roku, jednak później wciąż mieli ze sobą kontakt.

Źródło: Radio ZET

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedyś …

Z tym, co się stało ze znanym producentem filmowym, nie może pogodzić się wiele osób. Wzruszający wpis o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak dodała także Alicja Bachleda-Curuś. Pod czarno-białą fotografią Piotra Woźniaka-Staraka aktorka napisała:.

Źródło: Radio ChilliZet

Alicja Bachleda-Curuś i inne gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka …

Alicja Bachleda-Curuś nie musiała się rozpisywać. Wszystko co miało być powiedziane padło już podczas kilkudniowych poszukiwań mężczyzny. Alicja Bachleda-Curuś zmieściła jedynie piękny cytat pod czarno-białym zdjęciem Piotra Woźniaka-Staraka.

Źródło: KOBIETA.PL (komunikaty prasowe)

Alicja Bachleda-Curuś, była dziewczyna Piotra Staraka na swoim …

Bachleda-Curuś i Woźniak-Starak zaczęli się spotykać w 2002 roku. Potem Alicja poleciała do Stanów. Ich związek nie przetrwał próby czasu i odległości. Kilkanaście lat potem byli partnerzy znów się spotkali, pojawiły się plotki, że mogą być razem.

Źródło: Kozaczek.pl

Bachleda-Curuś żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedyś byli parą

W czwartek odnaleziono ciało poszukiwanego od niedzieli Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy utonął w jeziorze. Wiele osób zamieszcza w mediach społecznościowych pożegnalne wpisy. Wśród nich Alicja Bachleda-Curuś, która w …

Źródło: wMeritum.pl

Była dziewczyna wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. To dla niej …

Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale Alicja i Piotr zachowali wobec siebie szacunek i ciepłe uczucia. Świadczy o tym jej wpis, w którym pożegnała byłego chłopaka. – „Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć …

Źródło: Super Express

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *