Była dziewczyna Jarosława B zabrała głos. "Stoję za nim murem"

Była dziewczyna Jarosława B zabrała głos. "Stoję za nim murem"

Martyna Gliwińska nie wierzy w doniesienia o rzekomym gwałcie. Była dziewczyna Jarosława Bieniuka jest przekonana o jego niewinności.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieNie cichnie echo po zatrzymaniu Jarosława Bieniuka przez prokuraturę. Celebryta i były sportowiec został zatrzymany w Sopocie we wtorek, 16 kwietnia. Było podejrzenie, że popełnił przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Do zdarzenia miało dojść w jednym z hoteli w Sopocie. Dwudziestokilkuletnia modelka, która wcześniej bawiła się z Jarosławem Bieniukiem w klubie, zeznała, że została przez niego zgwałcona.

Sławni znajomi celebryty nie wierzyli w jego winę. Głos zabrała m.in. Natalia Siwiec czy Tomasz Mazurkiewicz, partner Edyty Górniak. Jarosława Bieniuka broni też była dziewczyna Martyna Gliwińska. W rozmowie z „Faktem” wyznała, że nie wierzy w jego winę.

Instagram.com


Podziel się

– Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia. Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy kto go zna, wie co mam na myśli. Dobrze, że ma przyjaciół i rodzinę, która nigdy tego nie podważy – wyznała Martyna Gliwińska, która spotykała się z byłym sportowcem przez 2 lata.


Czytaj więcej…

Była partnerka Jarosława B: "Zawsze stanę za nim murem"

Jarosław B. może liczyć na przyjaciół. Do Natalii Siwiec czy Radosława Majdana, którzy nie wierzą, że skrzywdziłby kobietę, dołączyła właśnie jego była partnerka – Martyna Gliwińska (28 l.), która w rozmowie z Faktem nie szczędzi mu wielu ciepłych słów.

Źródło: fakt.pl

Była dziewczyna Jarosława B zabrała głos. "Stoję za nim murem"

Sławni znajomi celebryty nie wierzą w jego winę. Głos zabrała m.in. Natalia Siwiec czy Tomasz Mazurkiewicz, partner Edyty Górniak. Jarosława B. broni też była dziewczyna Martyna Gliwińska. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że nie wierzy w jego winę.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *