Burza piaskowa zaskoczyła kierowców na Mazowszu. Doszło do …

Burza piaskowa zaskoczyła kierowców na Mazowszu. Doszło do ...

Na wyjeździe z Makowa Mazowieckie (woj. mazowieckie) doszło do dwóch kolizji. Najpierw zderzyły się dwie ciężarówki, a następnie samochód osobowy, bus oraz ciężarówka. Na zdarzenia wpływ z pewnością miały warunki panujące na drodze – wystąpiła tam burza piaskowa!

Do niecodziennego zdarzenia doszło w okolicach Makowa Mazowieckiego. WIejący tam silny wiatr przekształcił się w swoistą burzę piaskową, która w znaczny sposób ograniczyła widoczność na drodze. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw na drodze krajowej numer 60 doszło do kolizji dwóch ciężarówek. Policjanci opublikowali nagranie na którym zarejestrowano panujące na miejscu warunki.

Po pewnym czasie mundurowi poinformowali, że doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.zderzyły się ciężarówka, bus i samochód osobowy. Jedna osoba trafiła do szpitala, a policjanci opublikowali zdjęcia, na których widać, że… niewiele było widać.


Czytaj więcej…

Burza piaskowa na Mazowszu. Na drodze nr 60 doszło do kolizji …

Trasa jest zablokowana, a kierowcy odsyłani są na objazdy przez Szelków i drogę krajową numer 61. Jak podaje policja przyczyną wypadku mogła być mała widoczność na drodze spowodowana burzą piaskową, która pojawiła się dziś na Mazowszu.

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Burza piaskowa na Mazowszu. Zderzyły się ciężarówki

Na wyjeździe z Makowa Mazowieckie (woj. mazowieckie) doszło do dwóch kolizji. Najpierw zderzyły się dwie ciężarówki, a następnie samochód osobowy, bus oraz ciężarówka. Na zdarzenia wpływ z pewnością miały warunki panujące na drodze – wystąpiła …

Źródło: fakt.pl

Mazowsze: Burza piaskowa zaskoczyła kierowców. Doszło do …

Nadal trudne warunki do jazdy panują na drodze krajowej numer 60 w województwie mazowieckim. Z powodu znacznie ograniczonej widoczności przez unoszący się powietrzu piach w dwóch miejscach doszło do wypadków. Najpierw zderzyły się dwie …

Źródło: RMF 24

Burza piaskowa na Mazowszu zaskoczyła kierowców. Wyglądało to …

Burza pisakowa, która nagle się zerwała doprowadziła do wypadku. Zderzyły się dwa TIR-y. Droga była zablokowana. Nagranie burzy piaskowej udostępniła policja z Makowa. Na nagraniu widać, że widoczność jest mocno ograniczona. Zjawisko wystąpiło …

Źródło: Onet.pl

Burza piaskowa zaskoczyła kierowców na Mazowszu. Doszło do …

Na drodze krajowej nr 60 pomiędzy Różanem a Makowem Mazowieckim we wtorek w okolicach południa doszło do dwóch kolizji. Przyczyną zdarzeń była słaba widoczność spowodowana silnym wiatrem, który nanosił na drogę piach z okolicznych pól.

Źródło: Interia

Ruch wahadłowy na drodze krajowej. Powodem burza piaskowa!

Zła widoczność była też przyczyną zderzenia na tej samej trasie dwóch samochodów ciężarowych. Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 11. Droga krajowa nr 60 przez ok. 1,5 godz. była całkowicie zablokowana. Kierowcom ciężarówek nic się nie stało.

Źródło: Auto Świat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *