Bramki i skrót meczu z Wisłą

Bramki i skrót meczu z Wisłą

W niedzielny wieczór ekipa Stolaczyka rozbiła mistrza Polski. Na listę strzelców wpisali się Sławomir Peszko, Jakub Błaszczykowski, Rafał Pietrzak i Marko Kolar.

– Był to bardzo ciężki mecz, spodziewaliśmy się tego. Wynik bardzo wysoki. Legia zagrała niezłe spotkanie, my byliśmy bardziej skuteczni i tą skutecznością wygraliśmy. Mieliśmy jednego zawodnika więcej, mianowicie swoich kibiców. Dziękuję im za wsparcie – mówił Błaszczykowski.

– Legia potwierdziła, że jest dobrą drużyną. Przy wyniku 2:0 mieliśmy trudne chwile. Zagrało wyrachowanie. Nie próbowaliśmy odbierać piłki wysoko, staraliśmy się przeczekać i później padły kolejne gole. Z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na to zwycięstwo. W środę kolejny mecz, bardzo ciężki. Trener będzie nas na to uczulał. Dziś się cieszymy, a od jutra zaczynamy myśleć o Zagłębiu – dodał skrzydłowy.

Za: Canal + Sport


Czytaj więcej…

Błaszczykowski: wygraliśmy skutecznością

Po zwycięstwie nad Legią (4:0) Jakub Błaszczykowski nie krył swego zadowolenia. – Przy wyniku 2:0 mieliśmy trudne chwile, ale zagrało wyrachowanie. Przeczekaliśmy i strzeliliśmy kolejne gole – powiedział kapitan Białej Gwiazdy przed kamerami Canal + …

Źródło: Onet.pl

Bramki i skrót meczu z Wisłą

Mistrzowie Polski nie pokazali na boisku nic. Od początku spotkania stroną dominującą byli gospodarze, którzy szybko wyszli na prowadzenie po bramce Sławomira Peszki. W pierwszej połowie jeszcze do siatki trafił Jakub Błaszczykowski. Po zmianie stron …

Źródło: Legionisci.com

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *