Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą. Znowu chce z nią …

Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą. Znowu chce z nią ...

Bradley Cooper jest obecnie u szczytu swojej kariery. Gwiazdor wyreżyserował oraz zagrał w oscarowym filmie Narodziny gwiazdy, do udziału w którym zaprosił Lady Gagę. Ich duet okazał się niezwykle trafionym pomysłem, bowiem do dziś media plotkarskie rozpisują się na temat tajemniczej relacji aktora z piękną piosenkarką.

Okazuje się, że już niebawem fani talentu Coopera, jak również entuzjaści urody Lady Gagi, będą mieli kolejny powód do radości. Para planuje trasę m.in. z piosenkami z filmu Narodziny gwiazdy.

Bradley pojawił się ostatnio na kanapie w programie u Ellen DeGeneres, nieoczekiwanie wyznał dziennikarce, że myśli o kolejnym wspólnym projekcie z Lady Gagą. Tym samym potwierdził, że z wokalistką łączą go bardzo bliskie relacje, zatem nie ma mowy o zerwaniu tak magnetycznej znajomości. Wiadomo jednak, że przystojny Bradley jest wierny swojej zmysłowej Irinie Shayk, z którą ma słodką córeczkę Leę.

Przystojny gwiazdor przyznał, że zamierza zaproponować Lady Gadze wyjazd na wspólną trasę, podczas której będą odtwarzać na żywo cały scenariusz i piosenki filmu Narodziny gwiazdy:

Wiesz co, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo. To byłoby fajne, prawda? – wyznał Bradley.

Cooper wyjawił także, że bardzo stresował się podczas swojego legendarnego występu na Oscarach. Wszystkie towarzyszące mu negatywne emocje rozładował dzięki serdeczności Lady Gagi, która na każdym kroku służyła mu wielkim wsparciem. Bradley nie kryje zatem ogromnej sympatii i słabości do piosenkarki, która już podczas pierwszego spotkania skradła jego reżyserskie serce.

Rozpoczęcie planowanej trasy oznacza tylko jedno – czaka nas kolejna salwa medialnych doniesień o romansie Bradleya z Lady Gagą.

Z pewnością z tego pomysłu najbardziej ucieszy się Irina Shayk 🙂

Zwiastun filmu Narodziny gwiazdy:

Zobacz: Irina Shayk skutecznie wybiła Bradleyowi Lady Gagę z głowy! Jak wyglądał finał batalii o przystojnego aktora?

Zobacz: Irina Shayk w negliżu baraszkuje w łóżku z półnagim przystojniakiem. Ale zaraz, to nie Bradley!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk mają kryzys w związku? Para została nagrana z ukrycia na plaży! Ich zachowanie mówi wszystko [WIDEO]


Czytaj więcej…

To nie koniec plotek o romansie… Lady GaGa i Bradley Cooper …

Kolejna akcja marketingowa czy ukłon w stronę fanów? Bo kasowym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy Bradley Cooper planuje kolejne duże przedsięwzięcie z koleżanką z planu, Lady GaGą. To z kolei oznacza powrót spekulacji, dotyczących natury …

Źródło: VIVA!

Bradley Cooper i Lady Gaga ruszają z trasą Narodziny gwiazdy

Bradley pojawił się ostatnio na kanapie w programie u Ellen DeGeneres, nieoczekiwanie wyznał dziennikarce, że myśli o kolejnym wspólnym projekcie z Lady Gagą. Tym samym potwierdził, że z wokalistką łączą go bardzo bliskie relacje, zatem nie ma mowy …

Źródło: Jastrząb Post

Lady Gaga i Bradley Cooper znów wystąpią razem na scenie?

… "A star is born". Odpowiedź była prosta i wydaje się ostateczna: reżyser filmu "Narodziny gwiazdy" nie zamierza jechać w tournée… ale nie ma nic przeciwko, gdyby zorganizowano jedno, specjalne wydarzenie związane z tą słynną produkcją. O co chodzi?

Źródło: ELLE.pl

Bradley Cooper zatęsknił za Lady Gagą. Chce ruszyć z nią w trasę …

Przyznał, że zastanawia się, czy nie zaproponować piosenkarce trasy, podczas której będą odtwarzać na żywo scenariusz filmu "Narodziny gwiazdy". Wiesz, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo …

Źródło: Plotek.pl

Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą i chce znów z nią pracować …

Tajemnicę zdradził sam aktor, który był kilka dni temu gościem w programie Ellen DeGeneres Show. Aktor wyznał, że marzy mu się ponowne spotkanie z wokalistką, z którą wystąpił w filmie "Narodziny Gwiazdy"! Czy gwiazda odpowie na jego propozycję?

Źródło: Party.pl

Bradley Cooper chce ponownie stworzyć "coś" z Lady Gagą

Jedno jest pewne, Bradley Cooper wyznał, że nie pojedzie z Lady Gagą w trasę koncertową z muzyką z filmu Narodziny Gwiazdy, ale… Bradley wpadł na inny świetny pomysł… Chodzi o czytanie na żywo scenariusza filmu i śpiewanie wszystkich utworów, …

Źródło: Cosmopolitan

Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą. Znowu chce z nią …

Aktor i reżyser filmu "Narodziny gwiazdy" był gościem programu "Ellen DeGeneres Show". Powiedził w nim, że chciałby kontynuować współpracę z Lady Gagą. Powiedział, że chciałby zaproponować jej wspólną trasę, podczas której odtwarzaliby sceny z …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *