Brad Pitt po raz pierwszy w takiej roli. Jest zwiastun filmu „Ad Astra”

"To nie były wybory europejskie, to były pierwsze wybory całościowe"

Jeśli lubicie ambitne i realistyczne thrillery sci-fi z akcją osadzoną w niezbyt odległej przyszłości, to Ad Astra może być dobrym powodem do wizyty w kinie. Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała pierwszy trailer tego filmu.

Głównym bohaterem filmu Ad Astra jest (grany przez Brada Pitta) astronauta Roy McBride, który wyrusza w niebezpieczną misję kosmiczną, mając dwa cele: odnaleźć ojca, który zaginął podczas jednej z wcześniejszych wypraw eksploracyjnych oraz zdobyć informacje, które mogą okazać się niezbędne do tego, by znany nam świat mógł w ogóle przetrwać.

Ad Astra Pitt

W trakcie swojej podróży McBride „odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie”, jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie filmu na stronie dystrybutora, Imperial CinePix. 

Scenariusz do filmu Ad Astra został napisany przez Ethana Grossa, a reżyserem obrazu jest James Gray (którego kojarzyć możecie z takich produkcji jak Zaginione miasto Z, Imigrantka, Kochankowie, Mała Odessa czy Królowie nocy). Oprócz Brada Pitta na ekranach pojawią się również między innymi Tommy Lee Jones, Ruth Negga i Liv Tyler.

A to już wspomniany zwiastun – dajcie znać, co o tym myślicie…

Premiera filmu w polskich kinach odbędzie się 20 września 2019 roku.

Źródło: ImperialCinePix, 20th Century Fox


Czytaj więcej…

"Ad Astra", czyli Brad Pitt w kosmosie. Jest zwiastun filmu sci-fi z …

Brad Pitt w "Ad Astra" gra astronautę, który wyrusza poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i uratować Ziemię. Film porównywany przez reżysera do "Jądra ciemności" Josepha Conrada, ma podobno spore szanse w …

Źródło: Gazeta.pl

Brad Pitt po raz pierwszy w takiej roli. Jest zwiastun filmu „Ad Astra

Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland – takie nazwiska pojawią się w najnowszym filmie Jamesa Graya zatytułowanym „Ad Astra”. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji. O czym będzie? Główną rolę w filmie gra Brad Pitt.

Źródło: Wprost.pl

"Ad Astra". Brad Pitt szuka w Kosmosie swojego zaginionego ojca …

Prezentujemy zwiastun filmu "Ad Astra", który dość niespodziewanie staje się jedną z najbardziej oczekiwanych filmowych premier tego roku! Brad Pitt szuka w Kosmosie swojego zaginionego ojca. Będzie Oscar? Zobaczcie zwiastun!

Źródło: Telemagazyn.pl

Ad Astra – ambitne sci-fi z Bradem Pittem w roli głównej – na …

Głównym bohaterem filmu Ad Astra jest (grany przez Brada Pitta) astronauta Roy McBride, który wyrusza w niebezpieczną misję kosmiczną, mając dwa cele: odnaleźć ojca, który zaginął podczas jednej z wcześniejszych wypraw eksploracyjnych oraz zdobyć …

Źródło: benchmark.pl

Ad Astra – Brad Pitt w kosmosie! Oto pierwszy zwiastun

Pojawił się wreszcie pierwszy trailer filmu z Bradem Pittem w roli głównej. Produkcja z gatunku science-fiction opowie o inżynierze kosmicznym, Roy'u McBride, który wyrusza w podróż, by poznać los swojego ojca, który 20 lat wcześniej poleciał na Neptuna w …

Źródło: Movies Room

Ad Astra – zwiastun filmu sf. Brad Pitt leci w kosmos… i po Oscary?

Ad Astra opowiada o astronaucie imieniem Roy McBride (Brad Pitt), który wyrusza do odległych części układu słonecznego, by odnaleźć swojego ojca i odkryć tajemnicę zagrażającą Ziemi. Jego podróż odkryje coś, co zakwestionuje naturę ludzkiej …

Źródło: naEKRANIE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *