Boris Johnson nowym liderem Konserwatystów. Jutro oficjalnie …

Boris Johnson następcą Theresy May

Boris Johnson został wybrany na następcę Theresy May na stanowiskach lidera Partii Konserwatywnej i w rezultacie premiera Wielkiej Brytanii. Rezultaty korespondencyjnego głosowania członków Partii Konserwatywnej ogłoszono we wtorek po południu.

Źródło: TVN24

Boris Johnson zostanie premierem Wielkiej Brytanii

Były minister spraw zagranicznych Boris Johnson został ogłoszony nowym liderem Partii Konserwatywnej, pokonując w wyborach obecnego szefa dyplomacji Jeremy'ego Hunta. W środę polityk obejmie także urząd premiera w miejsce ustępującej Theresy …

Źródło: TVP Info

Boris Johnson – nowy lider torysów

55-letni były minister spraw zagranicznych i były burmistrz Londynu Boris Johnson został we wtorek nowym liderem rządzącej Partii Konserwatywnej i w środę zastąpi na stanowisku premiera Wielkiej Brytanii ustępującą po trzech latach Theresę May. (fot.

Źródło: Bankier

Boris Johnson nowym liderem Konserwatystów. Jutro oficjalnie …

Boris Johnson, sprawujący w latach 2016-2018 urząd szefa brytyjskiej dyplomacji, uznawany jest za gorącego zwolennika brexitu. W sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE przyjął ostry kurs i twierdzi, że do 31 października 2019 r. kraj opuści Wspólnotę bez …

Źródło: m.niezalezna.pl

Boris Johnson zostanie premierem Wielkiej Brytanii. Uważa, że …

Boris Johnson, były brytyjski minister spraw zagranicznych i były burmistrz Londynu, został dziś wybrany na szefa brytyjskiej Partii Konserwatywnej. Oznacza to, że prawdopodobnie już jutro zostanie zaprzysiężony jako nowy premier Wielkiej Brytanii.

Źródło: 300GOSPODARKA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *