Bonus RPK i Wac Toja również pojawią się na gali Fame MMA 4!

Bonus RPK i Wac Toja również pojawią się na gali Fame MMA 4!

Włodarze freak fightowej organizacji coraz częściej sięgają po raperów. Pojawią się oni nie tylko w klatce w roli zawodników, ale także poza nią umilając czas wszystkim osobom zebranym w częstochowskiej hali swoją muzyką. Koncerty zagrają Bonus RPK i Wac Toja.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed Fame MMA 4 dowiedzieliśmy się od współorganizatora Wojciecha Goli, że w przerwach między walkami odbędą się występy m.in. Bonusa RPK i Wac Toja, który już w piątek wyda album „Turboboost”. Przypomnijmy, że na poprzedniej gali wystąpili Sarius i Kamerzysta.

W roli zawodników na Fame MMA 4 zobaczymy pięciu raperów. Są to Filipek, Tomb, Kizo, Jongmen oraz Kubańczyk. Oprócz nich pojawia się też takie kontrowersyjne postaci jak Marta Linkiewicz czy Lil Masti.

Kubańczyk vs. Boxdel

Filipek vs. Tomb

Jongmen vs. Kamil Stępiński

Kizo” vs. Marcin Makowski


Czytaj więcej…

Bonus RPK i Wac Toja również pojawią się na gali Fame MMA 4!

Wczoraj (19.05), miała miejsce pierwsza konferencja prasowa, zapowiadająca galę Fame MMA 4. Jest ona zaplanowana na 22 czerwca w Częstochowie. Poznaliśmy wiele istotnych informacji na temat nadchodzącego wydarzenia. W roli zawodników pojawi …

Źródło: RapNews.pl (komunikaty prasowe)

Bonus RPK pojawi się na gali FAME MMA 4 w Częstochowie

Ostatnio miał problemy z prawem, o którym było głośno w środowisku hip hopowym, ale teraz ma ponownie pokazać się szerszej publiczności. Tym razem przed widownią gali FAME MMA 4. „Bonus RPK” pojawi się bowiem na gali w Częstochowie!

Źródło: MMA.pl

Kolejni raperzy na Fame MMA 4: Bonus RPK i Wac Toja

Włodarze freak fightowej organizacji coraz częściej sięgają po raperów. Pojawią się oni nie tylko w klatce w roli zawodników, ale także poza nią umilając czas wszystkim osobom zebranym w częstochowskiej hali swoją muzyką. Koncerty zagrają Bonus RPK i …

Źródło: GlamRap

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *