Boks. Deontay Wilder zaatakował Anthony'ego Joshuę. "Cała jego …

Prof. Kik: Wynik wyborów pokazał, że obóz anty-PiS-u jest mniej ...

Anthony Joshua został posłany na deski w siódmej rundzie. W nowojorskiej Madison Square Garden brytyjski pięściarz stracił trzy pasy mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBA, WBO i IBF. To prawdziwa sensacja.

Ten nieoczekiwany wynik sprawił, że walka między nim a Deontayem Wilderem, który posiada pas federacji WBC jest teraz niemożliwa. Zawodnicy mieli zmierzyć się w pojedynku unifikacyjnym o miano prawdziwego króla wagi ciężkiej. Na szali leżałyby bowiem wszystkie mistrzowskie pasy.

Po przegranej Joshuy, amerykański zawodnik od razu odniósł się do tego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wilder zaatakował na Twitterze: „(Joshua) Nigdy nie był prawdziwym mistrzem. Cała jego kariera składała się z kłamstw, sprzeczności i prezentów. Teraz wiadomo, kto przed kim uciekał”.

Pochodzący z Alabamy Wilder ma już ustalony kalendarz. Brakuje w nim pojedynku z Brytyjczykiem. Jeszcze w tym roku zmierzy się z Luisem Ortizem, a w przyszłym roku z Tysonem Fury’m.

Zakładane przez ekspertów zwycięstwo Joshuy z Ruizem Jr miało otworzyć drzwi do największego pojedynku ostatnich lat. Brytyjczyk walczył jednak słabo i mimo że to Meksykanin pierwszy leżał na deskach, to właśnie on okazał się lepszy. Pod znakiem zapytania stanęła także ewentualna walka Joshuy z Fury’m.

Sensacyjnie zakończony w Nowym Jorku pojedynek śledził również Adam Kownacki, który miał dostać ofertę pojedynku z Anglikiem. Posiadający amerykańskie obywatelstwo zawodnik odrzucił ją jednak ze względu na zbyt krótki czas przygotowań. „Babyface” odniósł się do porażki Joshuy za pośrednictwem Twittera. Polski pięściarz cieszył się z sukcesu Ruiza.


Czytaj więcej…

Wilder po sensacyjnej porażce Joshui: Cała jego kariera to kłamstwa

Niemal cały bokserski świat jest zszokowany po zwycięstwie Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) w walce o pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Wciąż pojawiają się nowe komentarze, ale szczególnie warto zacytować …

Źródło: Sport.pl

"Cała jego kariera składała się z kłamstw i prezentów". Wilder

Anthony Joshua przegrał w niedzielę nad ranem polskiego czasu z Andy'm Ruizem Jr i na rzecz Meksykanina stracił trzy pasy mistrzowskie w wadze ciężkiej. Amerykanin Deontay Wilder w niewybredny skomentował porażkę Brytyjczyka. Obaj pięściarze …

Źródło: Sport TVN24

Deontay Wilder komentuje porażkę Anthonyego Joshuy: Teraz …

Starcie na szczycie wagi ciężkiej dzisiejszego boksu między Deontayem Wilderem a Anthonym Joshua od wielu miesięcy było największym marzeniem fanów pięściarstwa na świecie. Choć jeszcze do wczoraj pomysł tego pojedynku wydawał się bardzo …

Źródło: MMA.pl

Boks. Deontay Wilder zaatakował Anthony'ego Joshuę. "Cała jego …

Porażkę Joshuy w ostrych słowach skomentował Wilder. Obaj pięściarze od dawna nie mogą dogadać się w kwestii wspólnej walki. Amerykanin twierdzi, że Joshua przed nim… uciekał. – On nigdy nie był prawdziwym mistrzem. Cała jego kariera to kłamstwa, …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *