Bogumiła Wander: Magda Mołek została doceniona przez …

Bogumiła Wander: Magda Mołek została doceniona przez ...

Bogumiła Wander: Magda Mołek usłyszała słowa uznania ze strony legendy telewizji polskiej. Niecodziennie zdarza się dostać pochwałę od koleżanki po fachu, mentorki i wspaniałej inspiracji. Okazuje się, że spikerka bardzo doceniła pracę młodszej dziennikarki na łamach Super Expressu. Co dokładnie powiedziała? Wiele osób bardzo się zdziwi!

Bogumiła Wander przez lata uznawana była za jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Urody, stylu i l klasy zazdrościł jej kobiety, a mężczyźni wzdychali do niej przed telewizorami. Trzydziestoletnia kariera w telewizji sprawiła, że przez wiele osób uznawana jest za wzór do naśladowania. Okazuje się, że legenda telewizji polskiej potrafi docenić profesjonalizm koleżanek z branży.  

Okazuje się, że Bogumiła Wander bacznie obserwuje to, co dzieje się w polskiej telewizji i wśród wielu prezenterek i dziennikarek znalazła swoją ulubienicę. O kim mowa? Bogumiła Wander: Magda Mołek ma powody do radości! Została pochwalona za swoją pracę! 

– Mam swoją ulubienicę wśród obecnych prezenterek. Jest nią Magda Mołek. Uważam, że jest bardzo dobra w tym, co robi. Ona potrafi przykuć uwagę widza. W niczym mi nie przeszkadza, gdy ją oglądam. Nie lubię na przykład, gdy ktoś nadużywa śmiechu, wtedy jest to nieprofesjonalne, tak samo, gdy ktoś nie ma dykcji – wyznała Wander w rozmowie z Super Expressem

Wygląda na to, że Bogumiła Wander na łamach prasy postanowiła mianować swoją następczynię! Niektórzy dostrzegają podobieństwo między Wander a Mołek nie tylko w kwestii urody, lecz także w rozwoju kariery. Zgadzacie się z tą opinią?

Bogumiła Wander przez ponad trzydzieści lat gościła na szklanym ekranie. Doskonale wie, jak wymagająca jest praca w telewizji, zna zarówno blaski, jak i cienie tego zawodu. W Magdzie Mołek dostrzegła świetny wzór do naśladowania:

Myślę, że na wizji nie można uprawiać tzw. prywaty. To wciąż jest jakaś sztuka – prowadzenia rozmowy, bycia w studiu, zachowania. Według niej Mołek jest po prostu profesjonalistką. – Nie popełnia tych błędów. Za to ją cenię – wyznała dziennikarka na łamach Super Expressu.

Bogumiła Wander doceniła profesjonalizm i zaangażowanie Magdy Mołek, sugerując jednocześnie, że niewiele jest tak świetnych dziennikarek w polskiej telewizji. Z pewnością prowadząca Dzień Dobry TVN poczuła się wyróżniona!

Jak sądzicie, czy tym szczerym wyznaniem Bogumiła Wander przekazała koronę najlepszej polskiej dziennikarki w ręce Magdy Mołek?

Wygląda na to, że Bogumiła Wander na łamach prasy postanowiła mianować swoją następczynię!


Czytaj więcej…

Bogumiła Wander: Magda Mołek została doceniona przez …

Okazuje się, że Bogumiła Wander bacznie obserwuje to, co dzieje się w polskiej telewizji i wśród wielu prezenterek i dziennikarek znalazła swoją ulubienicę. O kim mowa? Bogumiła Wander: Magda Mołek ma powody do radości! Została pochwalona za …

Źródło: Lelum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *