Błaszczykowski zagra z Łotwą w linii obrony?

Błaszczykowski zagra z Łotwą w linii obrony?

Wygląd i ustawienie personalne formacji obronnej jest największym znakiem zapytania przed dzisiejszym meczem Polska – Łotwa na PGE Narodowym. – Jak może wyglądać nasza defensywa w starciu z Łotwą? Wariantów pewnie jest więcej niż te, który prezentujemy. Jeżeli zostanie w składzie Tomasz Kędziora, to będzie grał na prawej stronie. Jest Kamil Glik, a nie ma Jana Bednarka, więc na środku defensywy wyjdzie albo Michał Pazdan albo Thiago Cionek – mówił w Cafe Futbol Borek.

 

– A co z lewą stroną? Skoro wypada Bereszyński, to Jerzy Brzęczek ma taki oto wybór. Dynamiczny, szybki, ale niegrający w klubie Arkadiusz Reca albo Artur Jędrzejczyk. Piłkarz Legii Warszawa tak grał u Adama Nawałki. Nie przekreślałbym wariantu z Kubą Błaszczykowskim jako prawym obrońcą. Powiem szczerze, że na takiego rywala jak Łotwa, gdy potrzebujemy pograć kombinacyjnie od tyłu, to kto wie czy nie ma tego w głowie Brzęczek – powiedział prowadzący Cafe Futbol, wywołując do tablicy Artura Wichniarka.

 

– Kuba grał na prawej stronie obrony w Wolfsburgu w tym ciężkim okresie. Nawet nieźle sobie tam radził, choć to były ostatnie podrygi w drużynie „Wilków” – stwierdził Wichniarek, który w niedzielę ponownie zasiądzie za mikrofonem i razem z Borkiem skomentuje mecz na PGE Narodowym.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.


Czytaj więcej…

Błaszczykowski zagra z Łotwą w linii obrony?

Nie przekreślałbym wariantu z Kubą Błaszczykowskim jako prawym obrońcą. Powiem szczerze, że na takiego rywala jak Łotwa, gdy potrzebujemy pograć kombinacyjnie od tyłu, to kto wie czy nie ma tego w głowie Brzęczek – powiedział prowadzący Cafe …

Źródło: polsatsport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *