Blanka Lipińska została zapytana przez Wojewódzkiego, czy pisze …

Blanka Lipińska została zapytana przez Wojewódzkiego, czy pisze ...

Blanka Lipińska zasłynęła jako polska autorka powieści erotycznych „365 dni” i „Ten dzień”, które uznawane są za polskie odpowiedniki „50 twarzy Greya”. Teraz o Lipińskiej zrobiło się jeszcze głośniej – wszystko dlatego, że jej powieść „365 dni” zostanie zekranizowana. Fani twórczości Lipińskiej muszą jednak jeszcze trochę poczekać – film będzie miał swoją premierę dopiero w 2020 roku. Wcześniej, bo jeszcze w tym miesiącu, ukaże się natomiast trzecia powieść celebrytki – „Kolejne 365 dni”.

 

W studiu samozwańczego króla TVN Blanka Lipińska bawiła się znakomicie, choć nie obyło się bez trudnych pytań. 

Mam jedną uwagę literacką na twój temat – zaczął Wojewódzki. 

Tylko jedną? – zdziwiła się Lipińska. 

Nadużywasz jednego słowa – zwrócił uwagę Wojewódzki. 

Jest to ku**s  – odpowiedziała zadowolona z siebie Lipińska.

Dalej Lipińska i Wojewódzki zaczęli wymieniać synonimy słowa „penis”. Pisarka przyznała, że zna inne określania męskich genitaliów, ale żadne nie pasują, by używać ich w jej powieściach. 

Później zrobiło się nieco milej, ponieważ Wojewódzki dostała od pisarki prezent. 

To na twojego penisa – zdradziła Lipińska. 

Niestety Wojewódzki nie rozpakował woreczka z tajemniczym gadżetem. 

Kuba Wojewódzki dostał prezent od Blanki LipińskiejKuba Wojewódzki dostał prezent od Blanki Lipińskiej Screen ‚Kuba Wojewódzki’

Wojewódzki i Lipińska mówili też sporo o tym, że w Polsce temat seksu nadal należy do sfery tabu, a Polacy nie potrafią o nim mówić. Lipińska przyznała się natomiast, że dla niej dyskusja o seksie jest prosta niczym przepis na zupę pomidorową. 

Nie obyło się też intymnych wyznań. 

Przez półtora roku nie uprawiałam seksu, ale to był dobry czas w moim życiu. To było 6 lat temu. Bardzo potrzebowałam się bzykać, wiec ta fabuła nie była dla mnie istota – przyznała nagle i zaczęła mówić o swojej pierwszej powieści.    

W pewnym momencie dziennikarz bezpardonowo zapytał Lipińską, czy jej książki to szajs. Odpowiedź zaskoczyła prowadzącego.

Jesteś Sławomirem polskiej literatury? – zapytał Wojewódzki. 

Mogę być nawet Mietkiem Szcześniakiem – powiedziała. 

Piszesz szajs? Blanka, tak między nami – usłyszała zaraz. 

Jeżeli brać pod uwagę język polski, to tak – wyparowała. Ja nie piszę po polsku, tylko „po polskiemu”. Moi poloniści, jak to czytają, to pewnie pukają się w głowę. Ja miałam dwóję z polskiego. 

Później Lipińska przyznała, że jej rodzice też czytali jej erotyczne powieści. 

Tata czytał, mało tego pomagał w korekcie. Mama przeczytała to dopiero teraz, bo jej na to pozwoliłam – przyznała.  

Na zakończenie Lipińska wyznała, że nie chce mieć dzieci, bo jest wygodna, nie potrzebuje ich i nie ma na nie czasu. Zdradziła też, że pieczę nad ekranizacją jej powieści objęła reżyserka feministka. Lipińska nie chciała zdradzić jednak jej nazwiska. 

AG


Czytaj więcej…

Blanka Lipińska – wiek, 365 dni, Ten dzień, książki, Instagram

Blanka Lipińska to niewątpliwie gorące nazwisko ostatnich miesięcy. Jak sama o sobie mówi – jest człowiekiem orkiestrą. Z zamiłowania jest kucharką, z wykształcenia wizażystką, a z zawodu – terapeutką – hipnotyzerką. Jest menagerką nocnych klubów, …

Źródło: Radio Eska

Blanka Lipińska – Instagram

Na Instagramie Blanka Lipińska chętnie pokazuje swoje zadbane, wyrzeźbione i wysportowane ciało. Chwali się nim często, nie unika długości mini oraz głębokich dekoltów. Równie często pozuje też ze swoim partnerem – zwykle zamieszcza wspólne …

Źródło: Gala.pl

Blanka Lipińska została zapytana przez Wojewódzkiego, czy pisze …

Blanka Lipińska zasłynęła jako polska autorka powieści erotycznych "365 dni" i "Ten dzień", które uznawane są za polskie odpowiedniki "50 twarzy Greya". Teraz o Lipińskiej zrobiło się jeszcze głośniej – wszystko dlatego, że jej powieść "365 dni" zostanie …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *