Blanka Lipińska pokazała okładkę kolejnej książki

Blanka Lipińska pokazała okładkę kolejnej książki

Już dawno żadna powieść nie zrobiła w Polsce takiego szumu, jak „365 dni” Blanki Lipińskiej. Książka o erotyczno-mafijnych perypetiach Laury i Massimo natychmiast została okrzyknięta miksem „50 twarzy Greya” i „Ojca Chrzestnego”, a pikantne fragmenty były cytowane przez większość rodzimych mediów. Pisarka poszła więc za ciosem i bardzo szybko wydała drugą część swojej powieści, zatytułowaną „Ten dzień”.

Zobacz także: Jego twarz znają wszyscy. Kim jest Kamil Niziński, mężczyzna z okładki „365 dni”?

Kontynuacja okazała się równie wielkim hitem sprzedażowym, ale Lipińska… nie powiedziała w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa. 29 maja do sprzedaży trafi bowiem trzecia już część erotycznej historii – „Kolejne 365 dni”. Z tej okazji pisarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem okładki, która dobrze wpisuje się w klimat dwóch poprzednich powieści.

„KRÓTKO ZWIĘŹLE I NA TEMAT !
PREMIERA KSIĄŻKI „Kolejne 365 dni”
29 MAJA 2019
Przedsprzedaż w @empikcom rusza już w najbliższą środę !!!! Zamawiajcie
I koniecznie dajcie znać w komentarzach co myślicie o okładce…chętnie poczytam, jak Waszym zdaniem ma się ona do dalszych losów bohaterów… jeśli ktoś ma wątpliwości jak wyglada Nacho w powieści…to już nie ma” – napisała w swoim poście.

Czekacie? Czytałyście dwie poprzednie części?

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)


Czytaj więcej…

Blanka Lipińska pokazała okładkę kolejnej książki

Bezpośrednia, piękna kobieta, pełna niespożytej energii, która o seksie i relacjach damsko – męskich pisze jak nikt inny. Jak nikt inny jest w tym temacie bardzo swobodna, nie boi się nazywać rzeczy takimi jakie są. Jej dwie pierwsze książki "365 dni" i "Ten …

Źródło: Cosmopolitan

Blanka Lipińska pokazała okładkę swojej trzeciej książki! Lepsza od …

Już dawno żadna powieść nie zrobiła w Polsce takiego szumu, jak „365 dni” Blanki Lipińskiej. Książka o erotyczno-mafijnych perypetiach Laury i Massimo natychmiast została okrzyknięta miksem „50 twarzy Greya” i „Ojca Chrzestnego”, a pikantne fragmenty …

Źródło: Papilot

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *