Bitcoin znów wystrzelił. Początek nowej hossy?

Bitcoin znów wystrzelił. Początek nowej hossy?

FlyingAtom Shop 720

Ostatnie godziny przysporzyły nam niemałych ekscesów na rynkach Bitcoina, które z kolei pociągnęły za sobą resztę innych kryptowalut. Otóż dziś, między godziną 6:30 a 7:30 rano Bitcoin odnotował wzrost z poziomu $4 200 do 4 900 dolarów, według danych CoinPaprika.700 dolarów nagłego zwrotu ceny, przyniosło kapitalizacji Bitcoina ponad 12 miliardów dolarów, tj. 13,5% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jak wiemy nie od dziś, Bitcoin zwyczajowo pociągnął za sobą prawie całe TOP 100 wirtualnych walut, których kapitalizacja wraz z Bitcoinem osiągnęła w szczytowym momencie 164,5 miliarda dolarów (11% w górę).

Coinbase Pro to miejsce, które prawdopodobnie zapoczątkowało wzrosty, to tam wczesnym porankiem Bitcoin osiągnął cenę ponad 5 000 dolarów. Niestety nie wiemy, co ani kto stoi za dzisiejszymi kursami, niewątpliwie były to szybkie zakupy dużych graczy, tzw. wielorybów.

Pamiętajmy jednak, że cena Bitcoina stabilizuje się i nikt nie wie, czy wróci na poprzednie poziomy, czy będzie kontynuowała rajd.

Patrząc nieco szerzej, w ostatnim tygodniu odnotowano przyrost wartości BTC o blisko 20%, co mogło być oznaką pozytywnych zmian na rynku. Tak też twierdzą ci, którzy parają się Bitcoinem, tradingiem i kryptowalutami na co dzień.

Co myślicie o tym nagłym skoku ceny Bitcoina, może znacie przyczynę? Czy to tylko pump and dump ze strony wielorybów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej!

Coinquista


Czytaj więcej…

Rajd na bitcoinie. Od miesięcy nie było takiego wzrostu ceny

Tym samym kapitalizacja bitcoina na rynku urosła o ponad 10 mld dolarów – do obecnych 82 mld dol. według serwisu CoinMarketCap. Wolumen transakcji za ostatnie 24h, licząc od godziny 11.30, to ponad 15 mld dol. i ok. 3,2 mln sprzedanych bitcoinów.

Źródło: BusinessInsider

Bitcoin wzrósł o 3 000 złotych w godzinę! | Byki wkraczają na arenę

700 dolarów nagłego zwrotu ceny, przyniosło kapitalizacji Bitcoina ponad 12 miliardów dolarów, tj. 13,5% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jak wiemy nie od dziś, Bitcoin zwyczajowo pociągnął za sobą prawie całe TOP 100 wirtualnych walut, których kapitalizacja …

Źródło: Bithub.pl

Bitcoin przebił barierę 4500 USD. Czy oznacza to powrót hossy?

Ostatnie miesiące były w kontekście kursu Bitcoina… nudne. Obecna sytuacja na wykresie może jednak zelektryzować krypto-inwestorów. Bitcoin mocno przebił poziom 4 500 USD. Cena BTC gwałtownie wzrosła, zyskując ponad 14 procent w ciągu paru …

Źródło: Polski Portal Bitcoin (komunikaty prasowe)

Bitcoin znów wystrzelił. Początek nowej hossy?

Albo nie ma jednej przyczyny wybicia, albo jeszcze nikt nie zdążył dopasować do tego skoku jakiejś ładnej historii. Wygląda więc na to, że bitcoin ponownie zaskoczył inwestorów i obserwatorów rynku kryptowalut, tak jak co roku zima zaskakuje drogowców.

Źródło: Parkiet

Bitcoin wzrósł powyżej 5 tys. USD dzięki tajemniczej transakcji …

Bitcoin osiągnął dziś najwyższy poziom od prawie pięciu miesięcy powodując wzrost całego rynku kryptowalut. Jako powód tak silnych wzrostów analitycy wskazują dużą transakcję dokonaną przez anonimowego nabywcę. W nieco ponad godzinę BTC …

Źródło: Comparic.pl (komunikaty prasowe)

Kurs bitcoina wystrzelił po miesiącach marazmu

Od listopada 2018 r. kurs bitcoina znajdował się przez większość czasu nieco poniżej granicy 4 tys. dolarów. Wygląda jednak na to, że okres względnie niewielkiej zmienności właśnie się kończy. W nocy z 1 na 2 kwietnia najpopularniejsza kryptowaluta …

Źródło: Bankier

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *