"Big Brother": Maciek groził pobiciem, został wyrzucony z programu!

"Big Brother": Maciek groził pobiciem, został wyrzucony z programu!

        

Tuż po niedzielnych nominacjach atmosfera w Domu Wielkiego Brata zrobiła się bardzo nerwowa. Macieja Borowicza i Karolinę Wnęk bardzo zabolał obrót spraw w programie. Oboje ubolewali nad odejściem Tomka, nie mogąc pogodzić się również z tym, że oboje zostali w tym tygodniu nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Borowiczowi w końcu puściły nerwy. Wszystko zaczęło się, gdy Łukasz zaśmiał się, kiedy Maciej ogłaszał na forum grupy, że „nie będzie pił z frajerami, którzy na niego głosowali”. „Pogadamy po programie” – odpowiedział mu Borowicz.

Później atmosfera była już tylko bardziej napięta. W późniejszej rozmowie z Karoliną na pomoście Borowicz odgrażał się, że może posunąć się do przemocy fizycznej. „Rozkur… mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wyje… mu w ryj” – mówił do Karoliny. „Pomogę ci” – skwitowała Wnęk. Pod adresem Łukasza padło wtedy pejoratywnych określeń, dostało się także innym uczestnikom – Justynie czy Kasi. Maciej i Karolina nie oszczędzili także widzów. Pod ich adresem także pojawiły się nieprzyjemne komentarze.

"Big Brother": Maćkowi po nominacjach puściły nerwy. Pojawiła się groźba pobicia

Karolina Wnęk i Maciej Borowicz to osoby, które otrzymały w niedzielę najwięcej nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Obojgu nominowanym puściły nerwy. "Ja z frajerami nie piję" – stwierdził Borowicz. Później z jego ust padały tylko gorsze słowa. Wtórowała mu Karolina. Pod adresem jednego z uczestników pojawiła się groźba pobicia.

Jeszcze w niedzielę Maciej Borowicz został upomniany przez Wielkiego Brata, a w końcu wezwany do pokoju zwierzeń. „W du… mam tę reprymendę” – stwierdził Borowicz tuż po rozmowie z Wielkim Bratem. „Niech mnie wyje… Z frajerami tu nie będę siedział” – komentował już na forum.

Zachowanie poznańskiego DJ-a z „Big Brothera” wywołało ogromne oburzenie widzów. W mediach społecznościowych zaczęli domagać się natychmiastowego usunięcia Borowicza z programu. Pojawiły się także deklaracje dotyczące złożenia zawiadomienia do KRRiT i zgłoszenia policji gróźb karalnych. Choć w niedzielę skończyło się tylko na pouczeniu Macieja Borowicza przez Wielkiego Brata, już w poniedziałek poinformowano, że Borowicz zostanie wydalony z „Big Brothera”. Szczegóły widzowie mają poznać wieczorem, w głównym wydaniu „Big Brothera” o godzinie 20.00 na TVN7.

Dodajmy, że Karolina, która podczas wczorajszej rozmowy z Maciejem wyrażała aprobatę dla jego słów, zadeklarowała, że chce opuścić program razem z nim. „Jak ty wyjdziesz, to ja sobie tu nie poradzę” – mówiła rozżalona. „Jak on odpadnie za tydzień, to ja daję nogę razem z nim” – deklarowała. Kiedy w poniedziałek dowiedziała się, że Maciej będzie musiał dyscyplinarnie opuścić program, emocje wzięły górę. Karolina była z tego powodu wyraźnie przybita, ledwo powstrzymywała łzy.

Po wyjściu Maćka góralka z Orawy nadal będzie nominowana do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Od tej pory wraz z nią nominowani są Justyna Żak i Łukasz Darłak, czyli osoby, które zaraz po Maćku otrzymały najwiecej głosów domowników. Oboje dostali ich po cztery.


Czytaj więcej…

"Big Brother": Maciek groził pobiciem, został wyrzucony z programu!

Maciej Borowicz z "Big Brothera" miał powody do nerwów. Z programu odpadł jego kolega Tomek, a został Łukasz, za którym – delikatnie mówiąc – nie przepada. Maciek był zły, że został nominowany i wściekł się na Łukasza. Nie szczędził ostrych słów pod …

Źródło: fakt.pl

Big Brother” 2019: Maciek groził pobiciem Łukaszowi. Został …

Część internautów domaga się usunięcia agresywnego mężczyzny z programu i ukarania go za groźby karalne. TVN skomentował sytuację, informując, że „zajmuje się sprawą”. 1 kwietnia pojawiła się informacja, że Maciek opuści dom Wielkiego Brata.

Źródło: Radio ZET

Big Brother 2019: Maciek Borowicz wyrzucony z programu! Co się …

W związku z całą sytuacją najprawdopodobniej produkcja nie potrafiła uspokoić narastającego konfliktu i podjęła decyzję o usunięciu Maćka z programu Big Brother 2019. Tym samym zostały zmienione osoby, które są nominowane do opuszczenia domu …

Źródło: Radio Eska

"Big Brother": Maciek został wyrzucony z Domu Wielkiego Brata!

Maciej Borowicz musi opuścić Dom Wielkiego Brata. To pokłosie sytuacji, która miała miejsce w niedzielę wieczorem, tuż po nominacjach. Borowiczowi puściły wtedy nerwy. Zaczął grozić pobiciem jednego z uczestników, obrażał innych domowników.

Źródło: RMF FM

"Big Brother". Maciek groził Łukaszowi pobiciem: Roz***wię mu łeb …

"Big Brother". W niedzielę odpadł Tomek, a nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali Maciek i Karolina. Mężczyzna nie potrafił pogodzić się z taką decyzją kolegów i nie ukrywał swojego niezadowolenia. Jednemu z uczestników zagroził …

Źródło: Plotek.pl

Big Brother 2019: Maciej Borowicz wyrzucony z domu Wielkiego …

Maciej Borowicz został karnie wyrzucony z "Big Brother". W poniedziałek rano, w związku z wielokrotnym złamaniem regulaminu przez Maćka, Wielki Brat zdecydował, że uczestnik w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata …

Źródło: Gala.pl

"Big Brother": Maciek wyrzucony z show za groźby karalne

Gdy Maciek i Karolina zdali sobie sprawę ze swojego fatalnego położenia, puściły im nerwy. Dziewczyna jeszcze będąc na wizji w TVN7 przeklęła, a zaraz później udała się na rozmowę Maćkiem, co mogli śledzić internauci dzięki kamerkom nadającym z …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *