"Big Brother". Justyna Żak i Paweł Grigoruk odeszli z programu na …

"Big Brother". Justyna Żak i Paweł Grigoruk odeszli z programu na ...

Justyna Żak i jej chłopak – Paweł Grigoruk opuścili dobrowolnie program Big Brother. Dlaczego?

Big Brother 2019. Uczestniczka spotkała się z rodziną. Produkcja teraz się tłumaczy

Justyna Żak wczoraj zdecydowała się na opuszczenie programu Big Brother.

Od samego początku w domu Wielkiego Brata nie czuła się najlepiej. Jej ideologia wegańska często spotykała się z niezrozumieniem. Wielu uczestników programu zarzucało jej, że za bardzo obnosi się z weganizmem i próbuje zmienić myślenie innych. Dodatkowo nie była lubiana w domu Wielkiego Brata, uczestnicy twierdzili, że nie utrzymuje porządku, nie daje dość do głosu, czy nie przyjmuje krytyki innych.

Big Brother: Justyna Żak miała załamanie nerwowe? Ty nie zachowujesz się normalnie

Wiele zmieniło się, gdy Łukasz Darłak opuścił program. Justyna przeżyła pierwszy poważny kryzys – wkrótce potem na ratunek przybył jej chłopak – Paweł Grigoruk. Początkowo była euforia, jednak niestety nie trwała ona długo. W poważnej rozmowie z Pawłem, Justyna podejrzewała go o spisek i czuła, że nie radzi sobie ze swoimi emocjami.

Wszystkie te wydarzenia doprowadziły Justynę Żak do decyzji o tym, by opuścić program. Małgorzata Ohme przyznała, że Justyna nie wytrzymała psychicznie:

Mnie tu nikt nie rozumie. Już nie chcę być z tymi ludźmi. Niech oni tu sobie siedzą, niech się bawią, niech się prześlizgują do finału, niech jedno z nich wygra ten hajs, a ja tu po prostu nie pasuję. Ja tu przyszłam w innym celu i najwidoczniej to był mój błąd, że nie wpadłam na to, że ten program będzie o czym innym i taka osoba jak ja będzie tylko kosmitką i kozłem ofiarnym. Nie chcę się w to bawić, już mam dosyć – mówiła Justyna.

Justyna Żak w Big Brotherze zdradziła, że miała romans ze swoim szefem. Rozpłakała się na wizji

W Internecie wybuchła burza dotycząca odejścia Justyny z programu i tego jak został przedstawiony związek jej z Pawłem. Wielu twierdzi, że Paweł wcale nie pomógł Justynie, a wręcz doprowadził ją do decyzji zrezygnowania z programu. Dominująca osobowość Pawła wpłynęła na jej decyzję?

Wejście Pawła wcale nie pomogło Justynie. Trochę szkoda, Justynę lubiłem, natomiast Paweł to dla mnie totalny kosmos.

Nie lubię Pawła wbił do programy i tyle namieszał i jeszcze taka awantura o dwie kromki chleba. W ogule nie wychowany i tak jak Kasia mówiła.. typowy cham. A Justyna go traktuje jak króla– brzmią komentarze.

AFERA w Big Brotherze: Justyna Żak złamała regulamin. Uczestników spotka kara

Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili program wczoraj po godzinie 23:00. Niestety stream na player.pl został na czas wychodzenia uczestników wyłączony. Prawdopodobnie więcej dowiemy się w dzisiejszym odcinku o 20:00. W niedziele z programu nikt nie odpadnie, ponieważ Justyna i tak opuściłabym program decyzją widzów.

Aktualnie Justyna Żak powróciła do relacjonowania wydarzeń ze swojego życia na Instagramie. Od początku trwania programu przybyło jej około 20 tysięcy nowych obserwatorów. Z samego rana nagrała relację ze swoim psem Pandą.

Screen: TVN 7 Big Brother


Czytaj więcej…

Byli najgłośniejszą parą "Big Brothera". Juszes i Paweł opuszczają …

Odchodzimy. Nie wyobrażam sobie, żeby Justyna została tutaj, kiedy ja będę wracał do świata zewnętrznego – mówił Grigoruk w rozmowie z innymi uczestnikami. W programie "Big Brother Nocą" potwierdzono, że para nie będzie kontynuowała mieszkania w …

Źródło: naTemat

Justyna i Paweł nie wytrzymali. Weganie opuścili dom Wielkiego …

W czwartek Justyna i Paweł podjęli decyzję, że chcą na własne życzenie opuścić dom Wielkiego Brata. Justyna od dłuższego czasu nie czuła się dobrze w programie. Przechodziła nawet załamanie nerwowe. Nastroju nie poprawiło nawet wejście jej …

Źródło: fakt.pl

Justyna Żak rozpętała piekło na planie "Big Brothera"!

Justyna tłumaczyła się, że jest pod wpływem emocji i nie ma siły na kłótnie. Oliwy do ognia dolała wieczorna emisja "Big Brothera". Parze zarzucono, że tworzą "niezdrowy związek". Psycholożki chciały udowodnić podczas odcinka na żywo, że Justyna boi się …

Źródło: pomponik.pl

Big Brother 2019: Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili dom. Co się …

Big Brother 2019: Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili dom. Co się stało? Justyna Żak w domu Wielkiego Brata mieszkała od 17 marca, czyli od początku trwania programu. W trakcie trwania reality-show zawiązała przyjaźnie z Kasią, Madzią i Łukaszem.

Źródło: Radio Eska

„Big Brother” 2019: Justyna i Paweł odeszli z programu. Co się stało?

Justyna Żak i Paweł Grigoruk prywatnie są parą, która stara się robić karierę w sieci. Justyna mieszkała w domu Wielkiego Brata od początku, Paweł dołączył do programu na początku maja. Umieszczenie w domu osób, które są w związku, nie spodobało się …

Źródło: Radio ZET

Big Brother: Justyn Żak nie wytrzymała psychicznie – opuściła …

Justyna Żak wczoraj zdecydowała się na opuszczenie programu Big Brother. Od samego początku w domu Wielkiego Brata nie czuła się najlepiej. Jej ideologia wegańska często spotykała się z niezrozumieniem. Wielu uczestników programu zarzucało jej, …

Źródło: Kozaczek.pl

"Big Brother". Justyna Żak i Paweł Grigoruk odeszli z programu na …

W ostatnich dniach atmosfera w domu Wielkiego Brata była napięta. Od reszty uczestników odseparowali się weganie, czyli Justyna Żak oraz jej chłopak, Paweł Grigoruk. Widać było coraz większe spięcia, aż do tego stopnia, że w czwartek wieczorem …

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *