Big Brother 2019: Maciej Borowicz wyrzucony z domu Wielkiego …

Big Brother 2019: Maciej Borowicz wyrzucony z domu Wielkiego ...

W zeszłym tygodniu aż trzy osoby zostały nominowane do opuszczenia domu. Zgodnie z przebiegiem programu dwie z nich – Tomasz Urban i Łukasz Darłak – zostały wytypowane przez innych mieszkańców.

Dodatkową nominację otrzymała Justyna Żak za złamanie regulaminu. To dlatego, że podczas jednej z rozmów z Marleną zakrywała bezprzewodowy mikrofon. Nie chciała, by widzowie i producenci programu wiedzieli, o czym dyskutują jego uczestnicy.

Głosami widzów z programem pożegnał się Tomasz Urban, 34-letni model z Gliwic.

– Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do swojego życia, do domu, za czym bardzo tęskniłem. Gdybym miał jednak możliwość powrotu (do domu Wielkiego Brata – red.), też bym się z tego cieszył – mówił w niedzielę po opuszczeniu programu Tomek.

ZOBACZ NAJLEPSZE MOMENTY TOMKA W „BIG BROTHERZE”:


Następnie, mieszkańcy przystąpili do nominowania kolejnych osób. Najwięcej głosów otrzymali Karolina Wnęk (6 nominacji) i Maciej Borowicz (5 nominacji).

W poniedziałkowy poranek Wielki Brat postanowił jednak wyrzucić Macieja Borowicza z domu za wielokrotne złamanie regulaminu. Po niedzielnym programie na żywo uczestnik rozmawiał z mieszkańcami o tym, co działo się w pokoju zwierzeń i wygłaszał wulgarne komentarze pod adresem pozostałych domowników.

Karolina Wnęk nadal zostaje nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

Teraz, wobec wyrzucenia z programu Macieja Borowicza, dołączyły do niej dwie osoby, które w niedzielę dostały po cztery nominacje: Justyna Żak i Łukasz Darłak.


Czytaj więcej…

MACIEJ BOROWICZ z Big Brothera – kim jest, ile ma lat, skąd …

"Maciej Borowicz (…) jest DJ-em, event managerem i instruktorem fitnessu. Maciej jest bardzo rodzinny. Silnie związany jest ze swoją siostrą i ojcem. Ma dziewczynę. W środowisku klubowym Maciej znany jest jako DJ Matthew Clarck. Jest świadomy swoich …

Źródło: Głos Wielkopolski

Big Brother 2019: Maciej Borowicz wyrzucony z domu Wielkiego …

Maciej Borowicz został karnie wyrzucony z "Big Brother". W poniedziałek rano, w związku z wielokrotnym złamaniem regulaminu przez Maćka, Wielki Brat zdecydował, że uczestnik w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata …

Źródło: Gala.pl

"Big Brother": Maciek groził pobiciem, został wyrzucony z programu!

Maciej Borowicz z "Big Brothera" miał powody do nerwów. Z programu odpadł jego kolega Tomek, a został Łukasz, za którym – delikatnie mówiąc – nie przepada. Maciek był zły, że został nominowany i wściekł się na Łukasza. Nie szczędził ostrych słów pod …

Źródło: fakt.pl

Uczestnik "Big Brothera" wyrzucony z programu

Najwięcej głosów otrzymali Karolina Wnęk (6 nominacji) i Maciej Borowicz (5 nominacji). W poniedziałkowy poranek Wielki Brat postanowił jednak wyrzucić Macieja Borowicza z domu za wielokrotne złamanie regulaminu. Po niedzielnym programie na żywo …

Źródło: TVN24

"Big Brother": Maciej Borowicz wydalony z programu!

Maciej Borowicz został wyrzucony z "Big Brothera". To pokłosie sytuacji, do której doszło w niedzielę wieczorem, zaraz po nominacjach. Borowicz zaczął grozić pobiciem jednego z uczestników, obrażał innych domowników i widzów programu, kpił z …

Źródło: RMF MAXXX

Maciej Borowicz wyrzucony z "Big Brothera"!

Maciej Borowicz został wyrzucony z "Big Brothera"! Chodzi o sytuację, która miała miejsce w niedzielę wieczorem, zaraz po nominacjach. Maciej groził pobiciem jednego z uczestników, obrażał domowników i widzów programu, kpił z Wielkiego Brata.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Big Brother Polska. Maciej Borowicz wyrzucony z programu! Groził …

W niedzielę wieczorem Maciej został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Widzowie mogli od wczoraj głosować na niego lub Karolinę. Okazało się, że jest to niepotrzebne. Maciej został wyrzucony z programu w poniedziałek rano!

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *