Biedroń damskim bokserem! Nie tylko skatował matkę ale chciał też …

Biedroń damskim bokserem! Nie tylko skatował matkę ale chciał też ...
Krystyna Pawłowicz, Robert Biedroń fot. PAP
Krystyna Pawłowicz, Robert Biedroń fot. PAP

Nie milknął echa sensacyjnych informacji jakie wypłynęły do mediów odnośnie przeszłości Roberta Biedronia. Do akcji włączyła się poseł Krystyna Pawłowicz, która twierdzi, że lider partii Wiosna chciał ją pobić w ubiegłej kadencji Sejmu.

(pisownia org.) I po Robercie i jego Wiośnie.
Do mnie też się z pięściami szykował w ub. kadencji.
No,a kto ma korzyść na „załatwieniu” Roberta…
.No,no kto ? Taaak,G.Schetyna i jego Europejska Koalicja.A Super Express swe rączki tu przykłada by Roberta chronić przed sensacją GazWarszaws i PO – napisała polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, według dziennikarzy Super Expressu blisko 20 lat temu Robert Biedroń miał znęcać się nad własną matką. Helena Biedroń złożyła wówczas wniosek do sądu, który później wycofała. W wywiadach przyznała, że wybaczyła swojemu synowi i nie chce, aby był pociągany do odpowiedzialności karnej.

Sensacje opublikowane na kilka tygodni  przed wyborami do Parlamentu Europejskiego na pewno negatywnie odbiją się na wyniku partii Wiosna. To zdecydowanie korzystna opcja dla Koalicji Europejskiej, której Biedroń miał zabierać głosy „młodych, nowoczesnych, z wielkich miast”.

Źródło: Twitter.com/KrystPawlowicz / NCzas.com


Czytaj więcej…

Biedroń damskim bokserem! Nie tylko skatował matkę ale chciał też …

Nie milknął echa sensacyjnych informacji jakie wypłynęły do mediów odnośnie przeszłości Roberta Biedronia. Do akcji włączyła się poseł Krystyna Pawłowicz, która twierdzi, że lider partii Wiosna chciał ją pobić w ubiegłej kadencji Sejmu. (pisownia org.) …

Źródło: Najwyższy Czas!

Pawłowicz OSKARŻA: Biedroń szykował się na mnie z pięściami

Lider partii Wiosna ma poważne kłopoty. Właśnie wypłynęła sprawa sprzed niemal 20 lat, o której Robert Biedroń jak najszybciej chciałby zapomnieć. Chodzi o sądowi spór z własną matką. Helena Biedroń 19 lat temu oskarżyła syna o znęcanie się nad nią i …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *