Bezbarwni Polacy przegrali w Lublanie

Polska przegrywa ze Słowenią! Kibice odpowiadają memami

Polacy po bezbarwnym meczu przegrali ze Słowenią, która bezlitośnie wypunktowała nasze słabości. Kibice biało-czerwonych oczekiwali kolejnego zwycięstwa, ale pozostało im jedynie tworzenie memów. Te najciekawsze prezentujemy w naszej galerii.

Źródło: Wprost.pl

El. Euro 2020: SłoweniaPolska. Relacja i wynik na żywo

9 września 2009 roku reprezentacja Polski przegrała w Mariborze ze Słowenią 0:3 i zaprzepaściła wszelkie szanse na wywalczenie awansu do mistrzostw świata w RPA. Mecz ten zakończył też erę Leo Beenhakkera, w roli selekcjonera naszej drużyny …

Źródło: polsatsport.pl

Najświeższe doniesienia dotyczące reprezentacji Polski na PilkaNożna.pl – KLIKNIJ! Po czterech kolejnych zwycięstwach … Wynik w pierwszej połowie zmianie już nie uległ, ale jeśli ktoś się spodziewał, że w szatni naszego zespołu dojdzie do jakiegoś wstrząsu, ten musiał poczuć spory zawód. Polska w drugiej połowie … Ba, Biało-Czerwoni nie zdobyli nawet gola kontaktowego i po bezbarwnym, bardzo słabym meczu przegrali ze Słowenią, odnosząc pierwszą porażkę w eliminacjach. Jest oczywiście za wcześniej, …

Źródło: Piłka Nożna Online