Barwy szczęścia, odcinek 2045: Szalona 18-stka Kajtka i Oliwki …

Barwy szczęścia, odcinek 2045: Szalona 18-stka Kajtka i Oliwki ...

Barwy szczęścia, odc. 2045. Antek (Aleksander Dubrowski), Tymon (Jakub Wróblewski), Eryk (Patryk Cebulski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2045. Antek (Aleksander Dubrowski), Tymon (Jakub Wróblewski), Eryk (Patryk Cebulski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

Impreza z okazji 18-stki Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) w serialu "Barwy szczęścia" przejdzie do historii, bo nie obędzie się bez wpadek! W 2054 odcinku "Barw szczęścia" przyjaciele urządzą dla Kajtka przyjęcie niespodziankę w kanciapie na osiedlu. Podczas szalonej zabawy alkohol będzie się lał strumieniami. I nagle do drzwi piwnicy zapukają nieproszeni goście – Tolek (Marek Siudym) i Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski). Jaki będzie finał nalotu seniorów?

Oliwka i Kajtek z „Barw szczęścia” razem będą obchodzili swoje 18. urodziny. Dlaczego razem urządzą imprezę dla znajomych? Bo w 2045 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że Kajtek urodził się zaledwie dzień przed swoją byłą dziewczyną. Wielki dzień dla Cieślaka rozpocznie się od świętowania w gronie rodziny w domu dziadków – Róży (Anna Gornostaj) i Zdzisia (Zbigniew Buczkowski).

Później jubilata czeka szaleństwo w gronie przyjaciół, którzy pod wodzą Justina (Jasper Sołtysiewicz) urządzą mu przyjęcie w kanciapie na osiedlu. Czemu właśnie tam? Bo grupa nastolatków właśnie w piwnicy zorganizowała sobie „metę”.

Podczas 18-stki Oliwki i Kajtka nie wszystko jednak pójdzie po myśli Cieślaka. Bo jego eks dziewczyna, którą wciąż kocha zaprosi Kacpra (Jakub Szlachetka). W 2045 odcinku „Barw szczęścia” jubilat od razu zauważy ich bliską przyjaźń. Będzie pewien, że Kacper jest dla Oliwki kimś znaczenie ważniejszym niż tylko przyjacielem.

Nieoczekiwanie Kacper, który oprócz Oliwki nie ma żadnych przyjaciół w szkole i stał się celem ataku Tymona (Jakub Wróblewski), okaże się świetnym didżejem. Głośna muzyka sprowadzi do kanciapy nieproszonych gości. Do imprezowiczów dołączą Tolek i Stefan, którzy wproszą się do nastolatków.

Koszyk odnajdzie się w towarzystwie, ale Górka będzie chciał jak najszybciej wyjść. Nie uda mu się, bo młodzi imprezowicze upiją go podstępem. Gdy impreza dobiegnie końca, Oliwka wyzna Kajtkowi jak bardzo czuje się samotna po wyjeździe jej matki Klaudii (Anna Grycewicz) do Irlandii. Cieślak wyzna jej wreszcie swoje uczucia.


Czytaj więcej…

Barwy szczęścia, odcinek 2045: Szalona 18-stka Kajtka i Oliwki …

Impreza z okazji 18-stki Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) w serialu "Barwy szczęścia" przejdzie do historii, bo nie obędzie się bez wpadek! W 2054 odcinku "Barw szczęścia" przyjaciele urządzą dla Kajtka przyjęcie niespodziankę w …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *