Barwy szczęścia, odcinek 2040: Rodzice Mii ostrzegą Oliwkę przed …

Barwy szczęścia, odcinek 2040: Rodzice Mii ostrzegą Oliwkę przed ...

Barwy szczęścia odc. 2040, Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

Autor: vod.tvp.pl
Barwy szczęścia odc. 2040, Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z serialu "Barwy szczęścia" sporo zaryzykuje dla przyjaźni z Kacprem Jabłońskim (Jakub Szlachetka)? Dopiero w 2040 odcinku "Barw szczęścia" nastolatka dowie od rodziców Mii, co się dzieje z Kacprem i dlaczego tak dziwnie się zachowuje. Wanda (Agnieszka Przepiórska) i Adam (Marcin Kwaśny) uprzedzą Oliwkę, którą traktują jak córkę, że Kacper może mieć Zespół Aspergera. I musi bardzo na niego uważać. Zobaczcie zwiastun 2040 odcinka "Barw szczęścia".

Kacper Jabłoński i zmarła Mia z „Barw szczęścia” oprócz takiego samego nazwiska mieli też jedną cechę wspólną  – zachowanie obydwojga nastolatków znacznie odbiega od ogólnie przyjętych norm. Rodzice Mii zauważyli, że ich córka Mia ma Zespół Aspergera zbyt późno. Gdy poznali Kacpra dostrzegli w nim uderzające podobieństwo do Mii. Zawiadomili już Malwinę (Joanna Gleń), że powinna zainteresować się synem i umówić go na konsultację do lekarza.

W 2040 odcinku „Barw szczęścia” Jabłońscy o swoim odkryciu powiedzą też Oliwce, która zaprzyjaźniła się z Kacprem i jako jedyna w szkole nie traktuje go jak dziwaka. Przyjaciółka zmarłej Mii będzie zaskoczona gdy pozna prawdę. – Mia nigdy nie mówiła, że ma Zespół Aspergera…

Nie chciała, to był jej wybór – wyjaśni ojciec zmarłej.
Bała się docinków, przezwisk. W końcu uznała, że Aspergera miało tylu artystów, że właściwie jest to coś w rodzaju niegroźnego ekscentryzmu… I my też tak woleliśmy myśleć – doda Wanda. – Kiedy zdecydowaliśmy się na leczenie, to było już za późno… Oboje z mężem bardzo dużo wiemy o tej chorobie, dlatego chcemy pomóc Kacprowi – zapewni Jabłońska.
Kacper też ma Aspergera? – zapyta z niedowierzaniem Oliwka.
– Naszym zdaniem tak…

I już po chwili zapewni, że wcale nie boi się Kacpra, nie podejrzewa go bowiem o żadne złe intencje. Mimo to w 2040 odcinku „Barw szczęścia” Jabłońscy uwrażliwią dziewczynę jak powinna postępować z przyjacielem, żeby się go nie wystraszyć i żeby on czuł się dobrze.

Oliwka okaże mu dużo sympatii, podczas gdy Tymon (Jakub Wróblewski) w 2040 odcinku „Barw szczęścia” znów brutalnie go zaatakuje – nazywając psycholem i zboczeńcem. – Ty Oliwka, nie boisz się tego zboczeńca? Widziałem jak się na ciebie gapił jak siedziałaś w samochodzie Jabłońskich. Kto wie, co mu chodzi po głowie! Ty coś kombinujesz?
Nic nie kombinuję… – odpowie Kacper.
Żebyśmy cię jutro w jakiś krzakach nie znaleźli, bo wiesz, szkoda by było! – rzuci chamsko Tymon.
– Zamknij się co!

Jak przyjaźń Oliwki i Kacpra w „Barwach szczęścia” wpłynie na zaburzenia chłopaka? Czy nastolatka dostrzeże w nim bratnią duszę, a może złamie mu serce? To się okaże już wkrótce.


Czytaj więcej…

Barwy szczęścia, odcinek 2040: Rodzice Mii ostrzegą Oliwkę przed …

Rodzice Mii zauważyli, że ich córka Mia ma Zespół Aspergera zbyt późno. Gdy poznali Kacpra dostrzegli w nim uderzające podobieństwo do Mii. Zawiadomili już Malwinę (Joanna Gleń), że powinna zainteresować się synem i umówić go na konsultację do …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *