Barwy szczęścia, odcinek 2024: Malwina ucieknie z Kacprem do …

Barwy szczęścia, odcinek 2024: Malwina ucieknie z Kacprem do ...

Barwy szczęścia streszczenia - Eska Cinema 2024 - 2028

Autor: Artrama

Malwina przeżywa rozmowę z Jabłońskimi, którzy twierdzą że Kacper ma Aspergera. Sadowska rozpacza po zdradzie męża, a Zosia spotyka się z Umińska, by przekazać jej tajemniczą paczkę. Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia odcinki 2024, 2025, 2026, 2027, 2028 będziecie mogli obejrzeć od poniedziałku 18 marca o godzinie 20:05 w TVP2. Józkowi trudno będzie się odprężyć na wczasach z żoną, ponieważ trapi go rozstanie z Władkiem i martwi się o swojego przyjaciela. Waleria ma pretensje do Stefana, który miał pilnować kolegi w sanatorium i zarzuca mu, że on też ma coś na sumieniu. Co czeka jeszcze bohaterów serialu Barwy szczęścia TVP2?

przeczytaj też: Forrest Gump w wersji Bollywood. Kultowy film otrzyma remake

Józkowi trudno odprężyć się na wczasach z żoną, bo wie od Darka o jego rozstaniu z Władkiem i martwi się o przyjaciela. Kajtek postanawia grać rolę mediatora między mężczyznami. Malwina przeżywa rozmowę z Jabłońskimi, według których Kacper ma zespół Aspergera. Kobieta nie chce przyjąć tego do wiadomości i zamierza wrócić z synem do Zakrzewia. Tymczasem Jerzy wraca od Anny z uzgodnionym planem rozwodu. Do Ludwika dzwoni Wiesława z informacją, że Irena usiłowała popełnić samobójstwo. Sadowski natychmiast jedzie do szpitala, a po powrocie oznajmia żonie, że ma kochankę.

Barwy szczęścia 2024 - Eska Cinema

Autor: Artrama

Sadowska rozpacza po zdradzie męża. Łukasz próbuje rozmawiać z Ludwikiem, jednak zadowolony z towarzystwa kochanki mężczyzna nie zamierza wracać do żony.Tymczasem Waleria suszy Stefanowi głowę, że nie upilnował w sanatorium kolegi i zarzuca Górce, że ten też ma coś do ukrycia. Jerzy odbiera z przystanku Malwinę i Kacpra, nie dopuszczając do ich powrotu do Zakrzewia. Córka Marczaka nie radzi sobie z tym, co usłyszała od Jabłońskich ma też żal do ojca o romans z Małgorzatą.
W szkole Kacper nie chce dać odpisać pracy domowej i mimo, że Oliwka próbuje go bronić, poważnie podpada kolegom.

Barwy szczęścia 2025 - Eska Cinema

Autor: Artrama

Po nocy spędzonej u Franka Stefan wraca do domu, gdzie zastaje Sadowską, która wyprowadziła się od Kasi i Łukasza. Waleria wciąż ma do męża żal o to, co zaszło w sanatorium. Zosia spotyka się z Umińską, by przekazać jej paczkę dla Chowańskiego. Sama nie może iść do więzienia w odwiedziny, bo Piotr jest zazdrosny o jej spotkania z Arturem. W małżeństwie Walawskich nie dzieje się najlepiej. Opieka nad trójką dzieci daje im w kość, dochodzi do coraz częstszych nieporozumień i słownych utarczek.
Piotr zapisuje się na zajęcia w Fitness Klubie. Oczarowany Reginą wykupuje karnet na cały rok. Darek cierpi po rozstaniu z Władkiem, ale nie poddaje się i stara się zawalczyć o partnera… Tymczasem Cieślak przystaje na propozycję prowadzenia zajęć na uczelni. Irytuje go jednak lekceważący i pozbawiony szacunku sposób, w jaki dziekan Bednarek traktuje pracownice.

Barwy szczęścia 2026 - Eska Cinema

Autor: Artrama

Krystyna mimo braku wsparcia męża osiąga swój cel i odnajduje psa, którego skowyt nie dawał jej spokoju. Złota oskarża sąsiada o nieodpowiednią opiekę nad zwierzęciem…  Elegancka Regina idzie do banku w sprawie kredytu na inwestycję w Borkach. Tam przypadkiem ponownie spotyka Walawskiego, który uświadamia ją, że bez aktu własności ziemi Kuczmy niczego nie załatwi. Wygląd Czapli robi wrażenie zarówno na Piotrze, jak i na Franku. Celina jest coraz bardziej zazdrosna o rywalkę.
Chowański jest coraz bardziej przekonany do niewinności Anzelma, a Umińska zbiera kolejne dowody na to, że Makowski nie dopuścił się zbrodni, za którą siedzi w więzieniu. Pozostali koledzy w celi wiedzą swoje i dalej wymierzają mężczyźnie sprawiedliwość.

Barwy szczęścia 2027 - Eska Cinema

Autor: Artrama

U Walerii i Stefana zrobiło się ciasno, więc Sadowska postanawia wrócić do swojego domu. Widok rozanielonego Ludwika i zadomowionej kochanki męża to dla niej jednak za wiele… Zuzia odbiera statuetkę dla najbardziej obiecującej lekkoatletki. Cieszy się z nagrody w towarzystwie rodziny i Filipa. Tymczasem naciskany w sprawie zakładu o uwiedzenie koleżanki Adrian zakrada się do damskiej łazienki i realizuje tajemniczy plan… Budowa parku rozrywki w Borkach staje pod znakiem zapytania, ponieważ Kuczma sprzedał swoją ziemię innym inwestorom. Mimo porażki Regina nie traci zimnej krwi i zamierza walczyć o projekt. Na przeprosiny za zachwyty nad Czaplą Franek daje Celinie klucze do swojego mieszkania.

Barwy szczęścia 2028 - Eska Cinema

Autor: Artrama


Czytaj więcej…

Barwy szczęścia, odcinek 2024: Malwina ucieknie z Kacprem do …

Czy Kacper (Jakub Szlachetka) z serialu "Barwy szczęścia" tak jak zmarła Mia (Maria Ruddick) będzie miał Zespół Aspergera? Wbrew wielu krążącym opinią to nie choroba psychiczna, tylko zaburzenie rozwojowe, łagodniejsza forma autyzmu. W 2024 …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Barwy szczęścia streszczenia 2024, 2025, 2026, 2027, 2028 …

Malwina przeżywa rozmowę z Jabłońskimi, według których Kacper ma zespół Aspergera. Kobieta nie chce przyjąć tego do wiadomości i zamierza wrócić z synem do Zakrzewia. Tymczasem Jerzy wraca od Anny z uzgodnionym planem rozwodu. Do Ludwika …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *