Barbara Kurdej-Szatan nie zdała matury! Musiała podchodzić do …

Barbara Kurdej-Szatan nie zdała matury! Musiała podchodzić do ...

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z bardziej znanych polskich aktorek. Dzięki swojej zaradności może pochwalić się występami w dużej ilości filmów i seriali. Niedawno pozowała do sesji okładkowej jednego z magazynów wraz z mamą i córką. Jak się okazuje, jej życie nie zawsze było usłane różami. Aktorka przyznała niedawno, że musiała pochodzić do matury dwa razy. Opowiedziała również, dlaczego tak się stało!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką! Pierwsze takie wspólne zdjęcie

Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że w czasach szkolnych musiała dwa razy zdawać maturę. Wyjawiła to w rozmowie z reporterem portalu jastrzabpost.pl. Nie chodziło jednak o to, że gwiazda za pierwszym razem nie zdała egzaminu dojrzałości, a o przecieki, które miały miejsce w tamtym czasie. Gdy komisja dowiedziała się o całej sytuacji, postanowiła powtórzyć egzamin.

Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam – powiedziała w rozmowie z portalem.

Gwiazda powiedziała również, że dość długo przygotowywała się do tego, aby jak najlepiej zdać maturę.

Miałam korepetycje z matmy, uczyłam się długo z polskiego – wyjawiła.

Aktora z powodzeniem zdała maturę, a później poszła na wymarzone studia aktorskie. W 2009 roku Barbara ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Zobacz także: Finał „Dance, dance, dance” był ustawiony? Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty

Zagłosuj


Czy lubisz obserwować gwiazdy na Instagramie?

Liczba głosów:


Czytaj więcej…

Barbara Kurdej-Szatan powtarzała maturę. Powód może zaskoczyć!

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z bardziej znanych polskich aktorek. Dzięki swojej zaradności może pochwalić się występami w dużej ilości filmów i seriali. Niedawno pozowała do sesji okładkowej jednego z magazynów wraz z mamą i córką. Jak się …

Źródło: Radio ChilliZet

Barbara Kurdej-Szatan uwielbia imprezować. "Lubię się wytańczyć"

Barbara Kurdej-Szatan ma 33 lata. Gwiazda jest aktywną instagramerką, jej profil śledzi obecnie ponad milion użytkowników. Jakiś czasu temu gwiazda udostępniła tam filmik z jubileuszu serialu "M jak Miłość", na którym była w bardzo szampańskim nastroju.

Źródło: Wirtualna Polska

Barbara Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę. Dlaczego …

Uwielbiana przez widzów aktorka, Barbara Kurdej-Szatan, zaczęła swoją karierę od występów w reklamach sieci Play. Nie jest jednak w show-biznesie przez przypadek. Ukończyła studia teatralne w Krakowie i ma z nich dyplom. Więcej trudności …

Źródło: Gala.pl

Barbara Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę. Nie zdała …

Otwórz galerię. Barbara Kurdej-Szatan. Insatgram.com/ kurdejszatan. Zamknij galerię. REKLAMA. Podziel się · Barbara Kurdej-Szatan aż dwa razy podchodziła do matury. 15 lat temu, gdy zdawała egzamin, dowiedziała się, że będzie musiała go poprawiać.

Źródło: Plotek.pl

Barbara Kurdej-Szatan nie zdała matury! Musiała podchodzić do …

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Choć czasy szkolne aktorka ma już dawno za sobą, postanowiła powrócić myślami do tych chwil i wyjawić swoim fanom pewien fakt. 33-latka przyznała się, że musiała podchodzić aż …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *