"Bądźmy w tym wyjątkowym czasie razem". Życzenia świąteczne od …

Czy nauczyciele będą strajkować w Wielki Czwartek i Wielki Piątek ??

Le Pen, która jest sojuszniczką prawicowej Ligi Matteo Salviniego, podkreśliła w opublikowanym w sobotę wywiadzie, że niegdyś jej ugrupowanie stało przed wyborem programowym: "podporządkować się Unii Europejskiej albo ją opuścić". Pytana o to, dlaczego porzuciła ideę wyjścia Francji z UE stwierdziła: "Kiedyś byliśmy odizolowani".

"Teraz pojawiły się ruchy polityczne, które podzielają naszą wizję, niektóre z nich są wręcz u władzy, jak we Włoszech. Istnieje zatem historyczna szansa, by przekształcić UE od wewnątrz"

– oświadczyła przywódczyni Zjednoczenia Narodowego.

Na uwagę, że partie i ruchy uważane za tzw. suwerenistów są bardzo podzielone, wyjaśniła: "Powierzyliśmy Matteo Salviniemu zadanie nawiązania koniecznych kontaktów, by stworzyć największą grupę. On nad tym pracuje". Jak zaznaczyła, efekt końcowy będzie znany po majowych wyborach europejskich.

Dziennikarka włoskiej gazety przypomniała w rozmowie, że lider PiS Jarosław Kaczyński ma zupełnie inne spojrzenie na Rosję niż ona i Salvini. Le Pen odparła: "Wydaje mi się, że to nieuzasadniona obawa. Nie utrzymujemy relacji polegających na podporządkowaniu Moskwie. Chcemy mieć dobre stosunki tak z Rosją, jak i ze Stanami Zjednoczonymi".

"Nie przeczę, że istnieją przeszkody dla zjednoczenia suwerenistów. Widzimy je też w przypadku Polaków"

– zaznaczyła Le Pen.


Czytaj więcej…

„Bądźmy razem, okazując sobie życzliwość”. Życzenia świąteczne

Życzenia pogodnych i ciepłych chwil złożyła Polakom z okazji Świąt Wielkanocnych para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda zachęcili do włączania się w akcje charytatywne i pozdrowili Polaków mieszkających za granicą.

Źródło: TVP Info

Życzenia świąteczne dla Polaków od pary prezydenckiej. "Bądźmy …

… którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach. "Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego". – zakończyła życzenia para prezydencka.

Źródło: m.niezalezna.pl

"Bądźmy w tym wyjątkowym czasie razem". Życzenia świąteczne od …

Na zamieszczonym w mediach społecznościowych nagraniu prezydent podkreśla, że Święta Wielkanocne to czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością.

Źródło: Do Rzeczy

Para prezydencka złożyła życzenia świąteczne. „Bądźmy w tym …

W związku ze zbliżającą się Wielkanocą para prezydencka postanowiła złożyć życzenia rodakom. Uczyniła to za pośrednictwem nagrania, na którym nie brakuje świątecznych motywów. – Zbliżają się święta wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas …

Źródło: Wprost.pl

Życzenia świąteczne od Pary Prezydenckiej i premiera …

Życzenia świąteczne od Pary Prezydenckiej i premiera Morawieckiego z „piątką Kaczyńskiego” [WIDEO]. Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych od Pary Prezydenckiej i premiera Morawieckiego. redakcja 4 minuty temu. 0. Życzenia Pary Prezydenckiej z …

Źródło: Kronika24.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *