Bachleda-Curuś spędzi święta ze swoim byłym. Niespodziewana …

Lorenzo kolejną ofiarą spadającego łańcucha Hondy

Alicja Bachleda-Curuś do Wielkanocnego obiadu zasiądzie wraz ze swoim byłym partnerem? Od zawsze mają się ku sobie. Ostatnie zdjęcia, które aktorka zamieściła na swoim Instagramie, mogą wiele zdradzać.

Od zawsze byli bardzo blisko. Bachleda-Curuś i Sebastian nieustannie przecinali swoje ścieżki życiowe. Raz to ona była pocieszeniem dla niego, a innym razem to on, użyczał jej ramienia na otarcie łez. Choć nigdy nie negowali ani nie potwierdzali plotek na temat swojego domniemanego związku, internauci zdawali się wiedzieć lepiej. Teraz pojawiają się doniesienia, że aktorka i biznesem spędzą razem święta.  

Alicja Bachleda-Curuś była dla Kulczyka ogromnym wsparciem, gdy rozpadło się jego małżeństwo. Podczas pocieszania przyjaciela, musiała równocześnie walczyć z plotkami, na tego, że jakoby to on była powodem rozstania Sebastiana z żoną. Aktorka i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce znali się wówczas już kilka lat. Chętnie spędzali czas w swoim towarzystwie. Już 16 lat temu, przechadzali się wspólnie po plaży w Międzyzdrojach. Między nimi od razu było widać pojawiającą się chemię. 

Choć z biegiem czasu wydawać by się mogło, że ich drogi ostatecznie się rozeszły, ci spotykali się w różnych zakątkach świata. Alicja Bachleda-Curuś udała się do jego wilii w Alpach tuż po rozstaniu z Marcinem Gortatem. Tylko on był w stanie udzielić jej najlepszego pocieszenia. Narty, prywatne kino domowe, miłe towarzystwo… czego zatem chcieć więcej do szczęścia. 

 

Jakiś czas temu, aktorka na swój Instagram dodała zdjęcie . Choć na fotografii Curuś pozuje sama, nie wiadomo, kto je wykonał. Jak się okazuje w tym samym czasie, w którym aktorka przebywała w St. Barts w Ameryce Południowej był również Sebastian Kulczyk. Mężczyzna ponoć był tam czysto służbowo, jednak niewykluczone, że w tajemnicy przed mediami, postanowili spędzić wspólnie czas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Wielkanoc dla aktorki jest niezwykle ważna. Każdego dnia dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej spędzić ten czas. Ceni sobie w tym okresie towarzystwo najbliższych. Niewykluczone zatem, że zechce ona, by w tegoroczne święta tuż obok niej przy stole zasiadł również Sebastian. 

Internauci zdają się nie mieć co do tego żadnych wątpliwości i w komentarzach pod zdjęciem ślą pozdrowienia do biznesmena. Choć aktorka nie potwierdziła oraz częściej napływających doniesień, jej fani są zachwyceni. Bardzo kibicują Curuś i Kulczykowi. 

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor

 

Źródło: POMPONIK 

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Przyjaźń czy coś więcej? Co łączy Alicję Bachleda-Curuś i …

Plotki o romansie Alicji Bachledy-Curuś i Sebastiana Kulczyka pojawiają się od jakiegoś czasu – pierwsze takie informacje pojawiły się w styczniu tego roku. Początkowo nikt nie dawał im wiary, jednak według doniesień "Dobrego Tygodnia", Bachleda-Curuś i …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Bachleda-Curuś spędzi święta ze swoim byłym. Niespodziewana …

Jak się okazuje w tym samym czasie, w którym aktorka przebywała w St. Barts w Ameryce Południowej był również Sebastian Kulczyk. Mężczyzna ponoć był tam czysto służbowo, jednak niewykluczone, że w tajemnicy przed mediami, postanowili spędzić …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *