"Avengers: Endgame" – jak wyglądało ostatnie cameo Stana Lee

Wisła Płock oddala się od strefy spadkowej. Nafciarze wygrali w ...

Początek sceny rozgrywającej się w miejscu narodzin Kapitana Ameryki otwiera cameo Stana Lee. Na ekranie pojawia się sportowy samochód z tablicą rejestracyjną "Nuff Said" i  naszym oczom ukazuje się jego kierowca – współtwórca Marvel Comics ucharakteryzowany na samego siebie z okresu, w którym dzieje ten fragment filmu.

Stan Lee

Lee odjeżdża z piskiem opon z młodą kobietą na siedzeniu pasażera, a Tony i Steve przystępują do działania.

To jednak niejedyny występ gościnny w filmie. Na początku produkcji jesteśmy świadkami sceny, w której Steve Rogers prowadzi grupę wsparcia dla osób, które próbują żyć po katastrofie spowodowanej przez Thanosa. Jednym z jej członków jest Joe Russo – reżyser filmu. To nie pierwsze cameo filmowca. Pojawił się już wcześniej we wszystkich filmach Marvela, które powołał do życia przez braci Russo. Wystąpił jako zaufany lekarz Nicka Fury’ego w filmie "Winter Soldier" oraz w usuniętych scenach z "Civil War" i "Infinity War"

Twórcy potwierdzili, że w kolejnych produkcjach Marvel Studios nie zobaczymy już Stana Lee. Nie oznacza to jednak, że hołd złożony jego postaci pojawi się w innej formie. Przekonamy się już 5 lipca 2019 roku, kiedy do polskich kin wejdzie "Spider-Man: Far From Home".

>>Zobacz też: Czy w "Avengers: Endgame" jest scena po napisach <<


Czytaj więcej…

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na premierze "Avengers: Endgame"

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na premierze "Avengers: Endgame". Miley Cyrus i Liam Hemsworth pojawili się razem na premierze najnowszego filmu "Avengers: Endgame". Para przytulała się i chętnie pozowała do wspólnych zdjęć. Głosuj. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

"Avengers: Endgame" – jak wyglądało ostatnie cameo Stana Lee

Wśród nich są między innymi sceny po napisach oraz występy gościnne Stana Lee – człowieka, bez którego nie byłoby Marvel Comics. Chociaż twórca zmarł pod koniec 2018 roku, twórcom "Avengers: Endgame" udało się nagrać jego ostatnie cameo.

Źródło: Antyradio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *