Autostrada A4. Śmiertelny wypadek na trasie Wrocław-Katowice …

Autostrada A4. Śmiertelny wypadek na trasie Wrocław-Katowice ...

Jak przekazał dyżurny wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło po godzinie 11. W okolicach punktu poboru opłat w Karwianach, na nitce A4 w kierunku Opola, zderzył się dwie ciężarówki i auto osobowe. W wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne – podał dyżurny.

Asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji przekazał, że na miejscu pracują obecnie policyjni specjaliści z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz ratownicy medyczni.

– Autostrada jest w tym miejscu w kierunku na Opole całkowicie zablokowana, a ruch w przeciwnym kierunku odbywa się jednym pasem – awaryjnym. Prosimy kierowców o wybieranie innych alternatywnych tras podróży – dodał policjant.

Jak podano, trasa może być zablokowana jeszcze przez 5-6 godzin. Na drodze tworzą się korki w obie strony, dlatego warto opuszczać A4 na węźle Bielany Wrocławskie lub wcześniej w kierunku na Opole, a w kierunku do Zgorzelca najpóźniej na węźle Wrocław-Wschód.


Czytaj więcej…

Dolnośląskie: Wypadek na A4. Nie żyje jedna osoba

Jak przekazał dyżurny wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło po godzinie 11. W okolicach punktu poboru opłat w Karwianach, na nitce A4 w kierunku Opola, zderzył się dwie ciężarówki i auto osobowe.

Źródło: Onet.pl

Autostrada A4. Śmiertelny wypadek na trasie Wrocław-Katowice …

Jak podaje "Gazeta Wrocławska" w wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Autostrada w miejscu, gdzie doszło do wypadku jest całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się tylko jednym pasem przez co korek na A4 w kierunku Katowic ma niemal …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Wypadek na autostradzie A4. Były poważne utrudnienia [ZDJĘCIA]

Droga początkowo była całkowicie zablokowana, następnie ruch został częściowo udrożniony i przejazd samochodów w kierunku Tarnowa odbywał się pasem prawym. Przed godz. 20 pojazdy biorące udział w wypadku zostały usunięte na pas awaryjny i …

Źródło: Gazeta Krakowska

Śmiertelny wypadek na A4. Droga w kierunku Opola zablokowana

Po godzinie 11 na autostradzie A4 pod Wrocławiem doszło do groźnego wypadku – zderzyły się dwie ciężarówki i samochód osobowy. Dwie osoby zostały ranne, a jedna poniosła śmierć na miejscu.

Źródło: tuWroclaw.com (komunikaty prasowe)

Śmiertelny wypadek. Autostrada A4 pod Wrocławiem zablokowana

Do tragicznego wypadku na autostradzie A4 pod Wrocławskiem doszło po godz. 11. W rejonie Punktu Poboru Opłat w Karwianach zderzyły się dwie ciężarówki i jeden samochód osobowy. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne. – Obecnie – informuje …

Źródło: Wroclaw.Wyborcza.pl

Śmiertelny wypadek na A4 pod Wrocławiem. Autostrada zablokowana

Jak informuje GDDKiA w wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Korek na A4 pod Wrocławiem w kierunku Katowic ma niemal 10 km. Korkuje się również przejazd w kierunku Wrocławia. Duże utrudnienia występują również na lokalnych …

Źródło: Gazeta Wrocławska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *